راهنمای افتتاح حساب Skrill و وریفای کردن آن

راهنمای افتتاح حساب Skrill و وریفای کردن آن | آسان کارت

تاریخچه اسکریل

مانی بوکرز نام شرکتی است که در سال 2001 در کشور انگلستان به ثبت رسید. مراحل رشد شرکت به گونه ای پیش رفت که در سال 2010 به عنوان پر سودترین شرکت در بین شرکت های سهامی خاص معرفی گردید و به زودی درگاه های زیادی برای پرداخت و مبادلات تجاری الکترونیکی ایجاد کرد که با استقبال گسترده شرکت های مهم و بین المللی همچون فیسبوک و eBay روبرو شد. این شرکت در سال 2011 نام تجاری جدیدی برای خود انتخاب کرد. اسکریل نامی بود که صاحبان شرکت برای آن انتخاب کردند.

افتتاح و کاربرد حساب در اسکریل Skrill

افتتاح حساب کاربری در اسکریل اصلاً پیچیده نیست. برای استفاده از امکانات سایت ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس برای اینکه بتوانید از تمامی مزیت هایی که سایت در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید باید حساب خود را Verify کنید. وریفای کردن به معنای تأیید هویت می باشد.

گام اول : پس از ورود به سایت اسکریل می توانید روی REGISTER یا OPEN A FREE ACCOUNT کلیک کنید.

 

Skrill Registeration

گام دوم : به صفحه زیر هدایت می شوید که باید به ترتیب آدرس ایمیل، پسورد و تأیید دوباره پسورد را در آن وارد کنید. سپس بر روی NEXT که درقسمت پایین و سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

Skrill Free Account

گام سوم : در این مرحله باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد شما می باشد. بعد از آن روی NEXT کلیک کنید. نکته ای که وجود دارد اینست که بعداً برای ارتباط با سایت، بخش پشتیبانی وهم چنین تأییدیه تراکنش های صورت گرفته توسط شما، تاریخ تولد از شما درخواست می شود.

Skrill Personal Details

گام چهارم : مطابق تصویر زیر باید محل سکونت خود و نوع ارز را مشخص کنید.

Skrill Country and Currency

گام پنجم : همان طور که از تصویر پیداست باید آدرس محل سکونت و شهری که در آن زندگی می کنید را وارد نمایید و سپس بر روی Next  کلیک نمایید.

Skrill Address

گام ششم : در این مرحله شماره تلفن همراه از شما خواسته می شود و با تکمیل این مرحله به صفحه کاربری خود در سایت اسکریل هدایت می شوید. نکته ای که باید مد نظر قرار دهید اینست که قابلیت Two-Factor Authentication را فعال کنید. این قابلیت از ورود افراد ناشناس به حساب کاربری شما جلوگیری می کند به این صورت که برای هر بار وارد شدن به حساب کاربری خود پیامکی برای گوشی شما ارسال می شود و شما با تأیید آن به حساب کاربری خود وارد می شوید.

Skrill Two Verification Step

وریفای کردن حساب اسکریل

شما می توانید با ورود به صفحه حساب کاربری خود بر روی گزینه verify your identity now کلیک کنید. در واقع وریفای کردن حساب به منظور تأیید هویت شما برای انجام مبادلات، ارسال و دریافت وجه انجام می گیرد.

Skrill Verification

مدارک مورد نیاز برای وریفای کردن

1- یک کپی رنگی از مدرک شناسایی رسمی و معتبر مانند پاسپورت یا کارت شناسایی ملی ( پشت و رو ) یا گواهینامه رانندگی

2- یک مدرک از آدرس ثبت شده همچون تأییدیه بانک یا قبوض آب و برق و گاز که در سه ماه اخیر تهیه شده باشد. تأییدیه بانک باید شامل نام و آدرس ثبت شده شما در حساب کاربری اسکریل باشد.

شما مجبور نیستید مدارک را پست کنید بلکه می توانید آنها را به سادگی در قسمت های مربوطه سایت آپلود کنید.

پرداخت با کارت های اعتباری آسان کارت

برای اینکه کارت اعتباری آسان کارت یا مستر کارت خود را به حساب کاربری اضافه کنید باید روی سر برگ Cards and Bank Accounts کلیک کنید و سپس از قسمت پایین صفحه Add Credit or Debit Card را انتخاب کنید. پس از آن می توانید مشخصات کارت اعتباری آسان کارت خود را وارد نمایید و از خدمات پشتیبانی این کارت ها بهره مند شوید.

Skrill Add Card