سوالات متداول سایت آسان کارت

 

در قسمت زیر، سوالات متداول و پاسخ های آنها را مشاهده می نمایید.

 

آسان کارت

توزیع و شارژ کارت های اعتباری بین المللی مستر کارت و پرداخت های آنلاین ارزی

 

مشخصه ی قانونی بودن فعالیت شرکت های اینترنتی، داشتن نماد الکترونیکی می باشد که در صفحه اصلی وبسایت قابل مشاهده است. علاوه بر این با یک جستجوی اینترنتی ساده می توانید اطلاعات کاملی در مورد سایت آسان کارت کسب نمایید. همچنین با پرس و جو از کسانی که تجربه کافی در زمینه کارت های اعتباری بین الملل دارند، حتما آسان کارت را با سابقه خوش خدمتی به شما پیشنهاد خواهند داد. در صورت نیاز شما می توانید از نمایندگی های فروش محصولات ما نیز اطلاعات خوبی کسب نمایید

 

با توجه به اینکه قیمت دلار در بازار نوسان دارد و به صورت روزانه تغییر می یابد، قیمت محصولات نیز تغییر می کند. بنابراین در زمان ثبت سفارش، قیمتی که در پیش فاکتور سفارش مشتري، منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

 

وبسایت آسان کارت بصورت شبانه روزی به مشتریان تایید شده خود خدمات آنلاین می دهد.
جهت مشاهده ی زمان بندی پاسخگویی و انجام سفارشات به صفحه ی تماس با آسان کارت مراجعه کنید.

 

بله. جهت تامین امنیت پرداخت مشتریان، در صورتی که اولین بار است که از سایت خرید می کنید، تصویر مدارک تایید هویت خریدار از سوی همکاران ما درخواست می شود. لذا توصیه می شود در ورود اطلاعات کاربری خود و همچنین در صورتی که در انجام سفارش خود عجله دارید، این موضوع را مد نظر قرار داده و پیش از ثبت سفارش هماهنگی لازم را بعمل آورید. طبیعتا انجام مرحله احراز هویت مشتری، در ساعات اداری با سرعت بیشتری انجام می گیرد.

 

بله ، آسان کارت این قابلیت را داردکه تمامی مستر کارت های مسافرتی ezTravel ، که مشابه مسترکارتهای ارائه شده توسط آسان کارت می باشد، را که از شرکت های همکار تهیه نمودید را نیز شارژ نمایید.
برای شارژ سایر کارت های ارزی دیگر با پشتیبانی همان وبسایت یا مجموعه ای که کارت را تهیه کرده اید، تماس بگیرید

 

خیر، از آنجایی که این کارت ها نوعی کارت پیش پرداخت (Prepaid) بوده و به حساب بانکی پشتیبانی وصل نمی باشند، امکان واریز پول و یا جابجایی وجه بین بانکی را ندارند. تنها کارت هایی امکان واریز پول و جابجایی دارند که به حساب بانکی متصل باشند و متعاقبا دارای SWIFT Codeباشند.

 

پرداخت غیر دلاری نیز انجام می شود ؟
پایه ی ارزی مستر کارت هایی که توسط آسان کارت ارائه می شوند، دلار امریکا است. 
بلی، این کارت ها قابلیت پرداخت با سایر ارزها را دارند.
 اما تراکنش های انجام شده به ارزهای غیردلار آمریکا، با توجه به نرخ تبدیل روز، به دلار آمریکا تبدیل شده و انجام می شود. 
طبق آنچه توسط صادر کننده اعلام شده است، این کارمزد 2.5 تا 5 درصد است.
 که مقدار دقیق آن در لحظه ی انجام تراکنش با توجه به تجربیات قبلی و نرخ برابری ارزهای دنیا می تواند تا 5 درصد بالاتر باشد. 
بنابراین توصیه می شود، در صورتی که قصد دارید یک پرداخت مشخص با ارز هایی غیر از دلار آمریکا انجام دهید و برای آن کارت تهیه می کنید، 
با مراجعه به یک "سایت رسمی تبدیل نرخ ارز"  مث xe.com میزان دلار مورد نظر خود را مشخص و به آن 5 درصد اضافه کنید و سپس اقدام به تهیه کارت نمایید.

 

هزینه ارسال سفارش اعم از پیک و ارسال پستی بر عهده مشتری می باشد. در حالت ارسال با پیک، هزینه به هنگام تحویل کارت و توسط مشتری پرداخت می شود. در حالت ارسال پستی، هزینه ارسال بر روی مبلغ پرداختی هنگام خرید اضافه می شود.

 

راهنمایی استفاده از کارت

جهت ورود به پنل آنلاین eMoney لازم است که آی پی(IP) شما خارج از ایران باشد. به همین خاطر حتما از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی( وی پی ان ) استفاده نمایید.

پیشنهاد می شود مراحل زیر را بررسی کنید:
1- ابتدا پنل اینترنت بانک خود را با ورود به قسمت "مدیریت شارژ و کارت" بررسی فرمائید. پس از ورود به پنل به قسمت More و سپس Transaction مراجعه فرمایید. در صورتی که سعی شده باشد مبلغی از کارت کسر شود، این موضوع در تراکنش های قسمت Pending و یا Declined مشاهده می شود. بعنوان مثال در صورتی که شما عدد سه رقمی cvv2 را اشتباه وارد کرده باشید، پیغام do not honor را مشاهده می کنید.
2- در صورتی که هیچ تلاشی برای برداشت از کارت نشده باشد، احتمالا به دلیل استفاده از آی پی ایران است. متاسفانه بسیاری از سایتها بدلیل تحریم های موجود به آی پی کشور ایران خدمات نمی دهند، برای برطرف کردن این مشکل می توانید با نرم افزار های تغییر آی پی، از آدرس آی پی کشور دیگری استفاده نمایید.
3- توصیه می شود آدرس بیلینگ(Billing Address) کارت خود را که در قسمت More سپس Personalize Card وارد می کنید، بر اساس آی پی همان کشور که با آن خرید می کنید تعیین نمایید. در قسمت Personalize Card حتماً ایمیل و تلفن واقعی خود را وارد کنید تا فروشنده یا بانک امکان تماس یا تایید هویت شما را داشته باشند. برخی از سایتها، کشور صادر کننده ی کارت را شناسایی می کنند. کارتهای ایزی پری پید صادره کشور امارات هستند و برای موارد این چنینی، از آدرس Billing کشور امارات استفاده کنید. در هر صورت یکی از دلایل Decline شدن خرید استفاده از بیلینگ آدرس ایران در هنگام خرید است. در اکثر مواقع با رعایت موارد فوق، خرید شما به راحتی انجام می شود، در صورتی که هنوز مشکل داشتید می توانید با شماره تلفن پیشتیبانی صادر کننده ی درج شده پشت کارت (97144214934+) تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری انجام شود. Call Center به زبان انگلیسی پاسخگوی شما می باشد.

شما براي انجام خريدهاي بيشتر از موجودي كارتتان،‌ بايد از يك روش پرداخت دوم مانند: پول نقد، چك، يا كارت اعتباري براي پوشش تفاوت مبلغ استفاده نماييد. شما بايد به هنگام خريد، از قبل به صندوقدار بگوييد كه چه مبلغي را از كارت كم كرده و چه مبلغي را به روش دوم پرداخت خواهيد كرد. در نظر داشته باشید که همه فروشندگان تراكنش هاي تقسيم شده را انجام نمی دهند و حتما بایستی قبل از خرید و نحوه پرداخت وجه، صندوقدار را مطلع سازید.

برخي از تراكنش ها به شكلي متفاوت صورت مي گيرند، بنابراين لطفاً موارد زير را به خاطر داشته باشيد:
• پمپ بنزين ها – پرداخت هاي پمپ ممكن است احياناً منجر به انسداد مبلغي بيشتر از موجودي كارت شما شود. بنابراين بهتر است به جاي آن، مبلغ را به متصدي پمپ پرداخت نماييد و رسيد را امضا کنید.
• رستوران ها – رستوران ها ممكن است قبل از دريافت مبلغ، موجودي كارت شما را چك كنند. بنابراين از اينكه به اندازه پوشش دادن مبالغ سرويس يا انعام، وجه در اختيار داريد مطمئن شويد.
• هتل ها – هتل ها ممكن است مبلغ برآورد شده از صورتحساب شما را "مسدود" كنند،‌ كه باعث عدم دسترسي به آن مبلغ براي خريدهاي ديگر خواهد شد. پس از تحويل اتاق، ممكن است رفع انسداد چند روز (تا یکماه) به طول بيانجامد.
• كرايه خودرو (Car Rent) – شما مي توانيد از كارت خود براي پرداخت نهايي صورتحساب كرايه خودرو استفاده نماييد،‌ ولي براي رزرو خودروي كرايه اي ممكن است كارت اعتباري لازم باشد.
• پس دادن خريدها – سياست پس گرفتن فروشگاه ها ممكن است متفاوت باشد. بسته به فروشگاه مورد نظر، ممكن است مبلغ براي شما به شكل بازگشت اعتبار به كارت، بازپرداخت نقدي و يا حتي اعتبار فروشگاهي بازگردانده شود. بازگشت مبلغ به حساب شما ممكن است تا يك ماه زمان نياز داشته باشد تا قابل برداشت شود.
• پرداخت صورتحساب ها – شما تقريباً مي توانيد از كارت خود براي پرداخت هر نوع صورتحساب تك استفاده نماييد. لازم به ذکر است پرداخت صورت حساب های دوره ای (Subscription) تنها با مسترکارت های قابل شارژ مجدد ایزی تراول امکان پذیر است؛ کارت های هدیه چنین امکانی را ندارند.

به هنگام پس دادن کالا، كارت خود را به فروشنده ارائه نماييد. اگر قوانين پس گرفتن فروشنده اجازه بدهد، فروشنده مبلغ خريد را به كارت شما بازخواهد گرداند. همواره به ياد داشته باشيد كه رسيدهاي خريد و كارتتان را حتي زماني كه موجودي آن تمام شده است نگهداريد، چرا كه ممكن است بخواهيد كالايي را پس بدهيد. هنگام پس دادن كالايي كه آنلاين خريداري شده است، رسید و كارت خود را جهت انجام فرآيند ارجاع در دسترس داشته باشید.

مستر کارت های فیزیکی ارائه شده، دارای چیپست ( Cheapset) هستند، که برای استفاده حضوری، باید پسوورد آن وارد شود. همچنین در زمان گم کردن کارت، سرقت، و یا زمانی که مدتی نمی خواهید از موجودی کارت استفاده کنید، می توانید بر روی پنل بانکی، کارت را بلاک کنید. علاوه بر دو مورد بالا، پرداخت های بین المللی امکان رهگیری و عودت وجه دارند بنابراین نحوه حفظ امنیت پرداخت از روش های دیگری نیز تأمین می شود.

بله.
در هنگام انجام پرداخت اینترنتی لازم است که بیلینگ شما، آدرسی خارج از ایران باشد. پیشنهاد می شود از آدرس زیر استفاده کنید:

852361, Amman 11175, Jordan
در صورتی که سایتی که پرداخت خود را در آن انجام می دهید، از شما آدرس دیگری بخواهد، نمونه ی آدرس های دیگر برای کشور های امارات و یا آمریکا برای انجام پرداخت ها بدین صورت است:
Country: United Arab Emirates
Address Line 1: sheikh Zayed Rd
Address Line 2
City: Dubai
State/Province: AE
ZIP/Postal Code: 2023
Country: United States
Address Line 1: 5844 South Oak Street
Address Line 2
City: Chicago
State/Province: Illinois
ZIP/Postal Code: 60667

 

بهترین و سریعترین روش اینست که در صورت بروز اتفاق ناگوار، بر روی پنل بانکی سریعاً کارت مورد نظر را بلاک کنید، 
دراین صورت موجودی امن است و کسی حتی با داشتن خود کارت، نمی تواند از موجودی کارت استفاده کند سپس از طریق آدرس ایمیلsupport@asancard.com به ما اطلاع دهید تا پیگیری های لازمه را صورت دهیم.
حالت دوم هم اینست که به آدرس ایمیل support@ezprepaidcards.com ایمیل زده و درخواست بلاک کردن موجودی کارت نمایید.

در کارت های بین المللی نیز همانند کارت های داخلی امکان سوء استفاده هکر ها و لو رفتن اطلاعات کارت شما وجود دارد. توجه نمایید که با توجه به این کارت های بین المللی بر خلاف شبکه بانکی خودمان دارای رمز دوم اینترنتی نیستند امکان لو رفتن اطلاعات و سو استفاده از کارت ها به مراتب بیشتر است. به همین جهت ویژگی بسیار خوبی که این کارت ها دارند امکان فریز و آنفریز کردن آنی آنهاست. برای این منظور می توانید همیشه کارت خود را در حالت فریز نگه دارید و هر زمان که نیاز به پرداخت داشتید همان لحظه روی اپلیکیشن تلفن همراهتان از حالت فریز در بیاورید و پرداخت خود را انجام دهید. با این وجود اگر برحسب اشتباه و یا بی دقتی کارت شما فریز نبوده و احیانا تراکنشی روی کارت شما صورت گرفت که مربوط به خود شما نبوده است، اولین کاری که باید انجام دهید این است که کارت ار بلافاصله فریز کنید و سپس مرچنت مورد نظر که تراکنش روی درگاه آن انجام شده است را شناسایی کنید و با ارتباط پشتیبانی آن درخواست کنسل کردن تراکنش مورد نظر را بدهید.

پس از انجام پرداخت ارزی مبلغ از کارت شما کسر می گردد و در قسمت Pending Transactions اینترنت بانک شما می نشیند. در صورتی که مرچنت تایید آن را به مستر و یا ویزا بدهد تراکنش ستل می شود و به قسمت posted منتقل می شود و در صورتی که مرچنت آن را تایید نکند تراکنش کنسل شده و به موجودی ظرف چند روز به کارت بر می گردد. پس اگر تراکنشی را می خواهید کنسل کنید بلافاصله بعد از خرید با مرچنت خودتان تماس بگیرید و درخواست کنسلی را بدهید.

 

مستر کارت مجازی

مستر کارت های مجازی همان طور که از نامشان مشخص است، فاقد فیزیک کارت بوده و فقط اطلاعات کارت برای مشتری صادر و در پنل اینترنت بانک مخصوص مشتری قابل رؤیت است. این کارت ها به دلیل نداشتن فیزیک، تنها برای خرید و پرداخت هایا نلاین اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرند.

تاریخ اعتبار کارت های مستر مجازی از زمان ثبت سفارش مشتری آغاز و تا انتهای ماه چهارم میلادی بعدی (سه تا چهار ماه) اعتبار دارد.
به عنوان مثال: اگر کارت روز سوم آپریل و یا 29 آپریل خریداری شود، کارت تا انتهای ماه جولای اعتبار دارد.

این کارت ها با توجه به تاریخ اعتبار کوتاه مدت و نیز با توجه به مجازی بودن، برای برخی از پرداخت ها پذیرفته نمی شوند . پرداخت هایی که با کارت های مستر مجازی انجام نمی-شوند عبارت اند از :

- پرداخت های آفلاین
- پرداخت های تکرارشونده یا آبونمان (Recurring Payments)
- آیتیونز آمریکا، پرداخت های Apple و( از نوع تکرارشونده هستند)
- گوگل ادواردز Google Adwords (از نوع تکرارشونده است)
- کلیه سایت های شرط بندی و غیراخلاقی (Gambling and Adult Sites)

انجام سفارش کارت مجازی کلیه روزهای سال برای مشتریان تایید هویت شده به صورت آنی و سیستمی در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود.
فرآیند تایید هویت برای مشتریان جدید در تمامی روزهای سال از 9 صبح تا 12 شب (حداکثر طی 1 ساعت) و از ساعت 12 شب تا 9 صبح در اولین ساعات کاری انجام می-شود.

در صورتی که شما از کارت خود استفاده ای ندارید و یا کارت در حال منقضی شدن است شما می توانید با مراجعه به بخش نقد کردن مانده کارت در سایت، سفارش ثبت کرده و بخشی از مبلغ موجود در کارت خود را با کسر کارمزد دریافت نمایید.

مستر کارت مجازی 1- مستر کارت های مجازی چه خصوصیاتی دارند؟ مستر کارت های مجازی همان طور که از نامشان مشخص است، فاقد فیزیک کارت بوده و فقط اطلاعات کارت برای مشتری صادر و در پنل اینترنت بانک مخصوص مشتری قابل رؤیت است. این کارت ها به دلیل نداشتن فیزیک، تنها برای خرید و پرداخت هایا نلاین اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرند. 5- در صورتی که مبلغی در کارت موجود باشد و کارت به زمان انقضای خود نزدیک شود، آیا می توان موجودی کارت را به ریال دریافت نمود ؟ در صورتی که شما از کارت خود استفاده ای ندارید و یا کارت در حال منقضی شدن است شما می توانید با مراجعه به بخش نقد کردن مانده کارت در سایت، سفارش ثبت کرده و بخشی از مبلغ موجود در کارت خود را با کسر کارمزد دریافت نمایید. 6- آیا این کارت ها بعد از منقضی شدن قابل تمدید هستند؟ خیر شما میتوانید تا 3 روز قبل تاریخ انقضای کارت از طریق پنل اینترنتی بانکی خود وارد شده از بالای صفحه و در قسمت Cards گزینه ی options (سه خط افقی) را انتخاب کنید. و گزینه ی issue a Virtual Card را انتخاب نمایید.یک کارت مجازی جدید با تاریخ اعتبار 3 الی 4 ماه برای خود مجدد صادر نمائید.

در پنل اینترنت بانک هر فرد تنها 5 مستر کارت با موجودی بالای 5 دلار می تواند ثبت شود، اگر در پنل شما 5 مستر کارت با مبالغ بالای 5 دلار وجود داشته باشد کارت بعدی شما در قسمت Cards قرار نمی گیرد و در قسمت Active Vouchers می ماند تا زمانی که یکی از کارت های شما موجودی اش کاهش یافته و به زیر 5 دلار برسد، در این زمان کارت جدید نیز به قسمت Cards منتقل می شود. به عبارتی شما برای سفارش مستر کارت محدودیت تعداد ندارید اما از این تعداد فقط 5 کارت شما می تواند موجدی بالای 5 دلار داشته باشد.

شما می توانید از "مدیریت کارت صاحبان مستر کارت" وارد شده و اطلاعات کارت، موجودی کارت و نیز جزییات تراکنش های انجام گرفته توسط کارت خود را به صورت لحظه ای چک نمایید.
لازم به ذکر است در پنل شما، پرداخت ها ابتدا در قسمت پردازش نشده (Pending Transactions) قرار می گیرند و پس از تأیید، به بخش پرداخت های پردازش شده Posted Transactions) منتقل می گردند. تمامی پرداخت های ناموفق شما نیز با ذکر دلیل انجام نشدن پرداخت در قسمت Decline ثبت می شود .

بله، کارت های مستر مجازی برگشت پذیر هستند و در صورتی که خرید شما به هر دلیلی کنسل شود و یا به هر دلیل دیگر قرار بر برگشتن وجه خاصی به کارت شما باشد، معمولا این پروسه طی دو هفته کاری انجام می شود .

بله. در این حالت لازم است که شما بیلینگ آدرس خود را مطابق با کشور صادر کننده که اردن است انتخاب کنید. بعنوان مثال می توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

P.O.Box 852361, Amman 11175, Jordan
برای سایت های مشابه نیز، در صورتی که پرداخت تکرار شونده (Recurring Payment) نباشد، به همین صورت است.

 

حداکثر تا یکماه و در این مدت شما می توانید تراکنش های خود را بصورت فایل دانلود کنید. بعد از آن دسترسی وجود نخواهد داشت.

 

گیفت کارت فیزیکی

مسترکارت هدیه فیزیکی، یکبار شارژ است و موجودی آن را می توانید از 50 تا1000 دلار با مضرب 50 انتخاب کنید. مثلا شما می توانید یک کارت با موجودی 50 یا 350 یا 900 دلار انتخاب کنید. این کارت ها از تاریخ صدور یکسال اعتبار دارد و قابلیت انجام پرداخت های آنلاین و خرید از دستگاه پوز(P.O.S) در خارج از کشور را دارد.

پرداخت های آنلاین: بوکینگ هتل، خرید از فروشگاه های آنلاین؛ ثبت نام آزمون، هزینه تعیین وقت سفارت، ...
پرداخت های آبونمان(Subscription) و دوره ای: ماهانه، هفتگی و ...
قابل ذکر است گوگل ادوردز و آی تیونز نیز جز همین پرداخت ها قلمداد می گیرد.

پرداخت های آفلاین
پرداخت های آبونمانی بصورت یکجا
پرداخت در وبسایت های غیراخلاقی، قمار و شرط بندی امکان پذیر نیست.

در بخش personal information بایستی یک آدرس خارج از ایران اضافه شود. این آدرس که عنوانش Billing Address است، به صورت نمونه به شکل زیر آورده می شود:

Country: United Arab Emirates
Address Line 1: sheikh Zayed Rd
Address Line 2
City: Dubai
State/Province: AE
ZIP/Postal Code: 2023
Country: United States
Address Line 1: 5844 South Oak Street
Address Line 2
City: Chicago
State/Province: Illinois
ZIP/Postal Code: 60667
اگر در مرحله انجام پرداخت اینترنتی نیز از شما بیلینگ آدرس خواست، حتما هما آدرسی را که بر روی پنل بانکی ثبت کرده اید را وارد نمایید.

 

با توجه به شرایط فعلی کشور امکان درج آدرس واقعی شما بر روی پنل آنلاین بانکی وجود ندارد، و پرداخت های شما به احتمال زیاد با عدم انجام تراکنش موفق روبرو خواهد شد.

در ساعات اداری: به محض انجام ثبت سفارش و احراز هویت (برای مشتریان جدید)، ارسال کارت انجام می گیرد.
در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل، ارسال کارت در اولین روز کاری انجام می گردد. ضمنا توجه فرمایید، ارسال کارت در تهران از طریق پیک و برای سایر نقاط کشور، از طریق پست امکان پذیر است.

امکان ارسال اطلاعات مسترکارت ها به هیچ عنوان مقدور نیست و فیزیک کارت به صورت پلمپ تحویل داده می شود.
در صورت نیاز به انجام پرداخت ضروری، می توانید از مستر کارت های مجازی استفاده نمایید.

ترجیح و پیشنهاد ما اینست که تا انتهای تاریخ انقضا، حتما موجودی را خودتان و یا از طریق سایر دوستان و آشنایان مصرف نمایید ولی در صورتی که به هیچ عنوان نتوانستید مانده موجودی کارت را استفاده نمایید، می توانید از طریق خرید مانده کارت، موجودی کارت را پس از کسر کارمزد به صورت ریالی و در حساب بانکیتان دریافت نمایید.

دارنده کارت مستر کارت فیزیکی، در آن واحد می تواند پنج مسترکارت مجازی، دو مسترکارت هدیه فیزیکی و یک مسترکارت قابل شارژ در اختیار داشته باشد.

در قسمت پشت کارت یک عدد سه رقمی و یک عدد چهار رقمی مشاهده می شود، عدد سه رقمی همان CVV یا CVV2 است. عدد چهار رقمی نیز 4 رقم آخر شماره 16 رقمی روی کارت است.

پین 4 رقمی داخل بسته، در دستگاه های پوز خارج از کشور، به عنوان پسوورد استفاده می شود.

 

مستر کارت قابل شارژ

مستر کارت های فیزیکی قابل شارژ، دو ساله هستند صاحب کارت می تواند به دفعات کارت را شارژ کند. از این کارت ها می توانید در موارد زیر استفاده نمایید: خرید آنلاین ارزی، خرید از دستگاه POS و گرفتن وجه نقد از دستگاه ATMدر خارج از کشور.
همچنین این کارت ها تا سقف 5000 دلار می توانند شارژ بشوند و سقف سالانه شان 30000 دلار است.

در قسمت پشت کارت یک عدد سه رقمی و یک عدد چهار رقمی مشاهده می شود، عدد سه رقمی همان CVV یا CVV2 است. عدد چهار رقمی نیز 4 رقم آخر شماره 16 رقمی روی کارت است.

در حالت کلی جهت احراز هویت مشتریان آسان کارت، تصویر کارت ملی یا پاسپورت و همچنین تصویر کارت بانکی(16رقم روی کارت و اسم دارنده کارت دیده شود ،برای احتیاط می توانید cvv2 و تاریخ انقضا را بپوشانید) که با آن پرداخت انجام شده است، لازم است.
برای ثبت نام مسترکارت قابل شارژ، تصویر پاسپورت، امضا شده و اعتبار بالای شش ماه و کارت بانکی( با شرایط بالا) الزامی است.

لطفا پاسپورت های ارسالی شامل 7 آیتم زیر باشند :
1. وضوح تصویر
2. MRZ کامل و خوانا باشد.
3. در تصویر انگشت یا حاشیه ی خاصی نباشد و پاسپورت زاویه نداشته باشد (اسکن شده باشد).
4. بارکد بالای صفحه خوانا باشد.
5. دارنده پاسپورت بالای 18 سال سن داشته باشد.
6. اعتبار پاسپورت بیشتر از 6 ماه باشد.
7. در قسمت امضای دارنده، حتما امضا شده باشد.
نمونه پاسپورت را در اینجا مشاهده کنید.

10 روز که جهت صدور شارژ اولیه و تحویل حضوری آن در تهران با شما تماس گرفته خواهد شد

فعالسازی کارت نیز بر اساس اینکه اطلاعات فرد باید توسط بانک تأیید شود، عملاً 10 الی 15 روز زمان نیاز دارد.

دو مدل مسترکارت قابل شارژ وجود دارد. روی کارت بی نام اسم دارنده ی کارت حک نمی‌شود ولی در پنل بانکی کارت با نام شما شما صادر شده است. روی کارت بانام اسم دارنده ی کارت حک می شود همچنین در پنل بانکی نیز کارت با نام شما صادر می شود و اسم شما در پنل قید شده است.

 

امکان واریز پول و یا جابجایی وجه بین بانکی را ندارند. تنها کارت هایی امکان واریز پول و جابجایی دارند که به حساب بانکی متصل باشند و متعاقبا دارای SWIFT Codeباشند. شما تنها میتوانید کارت به کارت به کارت های مشابه هم ، از داخل پنل بانکی خود داشته باشید. یعنی از یک مستر کارت به مسترکارت مسافرتی قابل شارژ مشابه دیگر

شماره توکن (Token) کارت همان عدد نه رقمی است که روی کارت قید شده و همچنین بر روی بسته کارت زیر بارکد آورده شده است.