مسترکارت قابل شارژ ، مستر کارت Safe Pay دلاری و یورویی

پس از مستر کارت های ezTravel ، آسان کارت تصمیم به ارائه مسترکارت های متفاوت تری گرفته است. مستر کارت Safe Pay در مقایسه با مستر کارت ezTravel از اعتبار زمانی بیشتری برخوردار هستند و اعتبار مستر کارت های SafePay دارای 3 سال اعتبار هستند و در دو نوع دلاری و یورویی قابل عرضه می باشند.

مستر کارت SafePay یورویی

مستر کارت Safe Pay یورویی در دو نوع بی نام و بانام قابل صدور هستند ، این کارت 3 سال اعتبار دارد و  50.000 یورو سالیانه قابل مصرف می باشد. قابلیت پرداخت آنلاین ، خرید از پوز فروشگاهی و همچنین دریافت یورو از خودپرداز را نیز دارا هستند.

و با مبلغی معقول و با شارژ اولیه 100 یورو قابل صدور می باشد.

این مسترکارت ها مناسبترین  گزینه برای مسافرت های اروپایی می باشند و برای جلوگیری از مبلغ سنگین یورویی بصورت نقد می توان از مستر کارت SafePay یورویی استفاده نمود.

مستر کارت SafePay دلاری

مستر کارت Safe Pay دلاری نیز مانند مستر کارت های ezTravel می باشد و با پایه ارزی دلار صادر می شود. تفاوتی که میان این مستر کارت های SafePay  و مسترکارت های ezTravel می باشد این است که مسترکارت Safepay در دو نوع با نام و بی نام قابل صدور می باشد ولی مستر کارت ezTravel  فقط بدون نام صادر می شود.ضمن اینکه اعتبار مستر کارت های SafePay دلاری 3 ساله می باشد و سقف سالیانه آن نیز 50.000 دلار می باشد.
 

مقایسه قیمتی مستر کارت های مسفارتی دلاری قابل شارژ مجدد:

هزینه هایی که مستر کارت مسافرتی Safepay با 3 سال اعتبار برای دارنده ی کارت در پی خواهد داشت و در تصمیم گیری برای ثبت سفارش اهمیت بالایی دارد:

سال اول : مستر کارت مسافرتی دلاری SafePay در ابتدای ثبت سفارش مبلغ 35 دلار هزینه ی صدور خواهد داشت ، در طول سال اول 24 دلار بابت 12 ماه نگهداری از موجودی کارت کسر خواهد شد که در کل برای سال اول مبلغ 59 دلار هزینه خواهد داشت.

سال دوم : مستر کارت مسافرتی دلاری SafePay  در ابتدای سال دوم مبلغ 25 دلار هزینه ی نگهداری سال اول را کسر خواهد کرد و 24 دلار دیگر بابت 12 ماه نگهداری در سال دوم از موجودی کارت ماه به ماه کسر خواهد شد که در مجموع برای سال دوم مبلغ 49 دلار هزینه در بر داشته است

در مجموع این دو سال مبلغ 59+ 49 که جمعا برابر با 108 دلار هزینه در بر داشته است

سال سوم : مستر کارت مسافرتی دلاری SafePay در ابتدای سال سوم مبلغ 25 دلار هزینه ی نگهداری سال دوم را کسر خواهد کرد و 24 دلار دیگر بابت 12 ماه نگهداری در سال سوم از موجودی کارت هر ماهه 2 دلار کسر خواهد شد وکه در مجموع برای سال سوم مبلغ 49 دلار دیگر هزینه در بر داشته است.

در مجموع سه سال نیز مبلغ 59 +49 +49 دلار که جمعا مبلغ 157 دلار برای 3 سال هزینه در بر داشته است.

هزینه هایی که مستر کارت مسافرتی ezTravel با 2 سال اعتبار برای دارنده ی کارت در پی خواهد داشت و در تصمیم گیری برای ثبت سفارش اهمیت بالایی دارد:

سال اول : مستر کارت مسافرتی دلاری ezTravel در ابتدای ثبت سفارش مبلغ 75 دلار هزینه ی صدور خواهد داشت ،

این مبلغ در مقایسه با سال اول مسترکارت Safepay بیشتر بوده و از لحاظ هزینه ی سال اول، مستر کارت مسافرتی دلاری Safepay مقبولیت بیشتری خواهد داشت

سال دوم : مستر کارت مسافرتی دلاری ezTravel در ابتدای سال دوم مبلغ 12 دلار هزینه ی نگهداری سال اول را از موجودی کارت کسر خوهاد کرد.

جمعا برای دو سال مستر کارت مسافرتی ezTravel  مبلغ 75+12 دلار هزینه در پی خواهد داشت که برابر با 87 دلار می باشد.

این مبلغ در مقایسه با دوسال اول مسترکارت Safepay مبلغ کمتری بوده و هزینه ی مستر کارت مسافرتی دلاری ezTravel  در 2 سال بدلیل مبلغ کمتر ارجحیت دارد.البته باید به این نکته توجه داشت که مستر کارت Safepay  در عرض 2 سال مبلغ 100.000 دلار قابلیت پرداخت دارد در حالیکه مستر کارت مسافرتی ezTravel  در مجموع دو سال قابلیت پرداخت 60.000 دلار را داشته و مبلغ اختلاف هزینه ی از این طریق قابل توجیه خواهد بود.

سال سوم : مستر کارت مسافرتی دلاری ezTravel در سال سوم برای استفاده نیاز به تمدید کارت دارد که باعث می شود مبلغ 75 دلار هزینه در پی داشته باشد.

در واقع در مجموع 3 سال مبلغ 75+12+75 دلار که برابر با 162 دلار خواهد بود.