مستر کارت های قابل شارژ به دلیل امکان لود شارژ بالا و آنی بودن شارژشان ، همواره در معرض خطر سوءاستفاده سارقین اینترنتی و هکرها بوده است و مواردی زیادی گزارش شده که مشتریان به دلیل اینکه کارت خود را به موقع فریز نکرده اند، دچار مشکل شده اند و پرداخت هایی که مربوط به خودشان نبوده است با کارتشان انجام شده است (مبلغی از موجوی کارت خود را از دست داده اند.)

پس از ایجاد راهکار فریز-آنفریز ، برآن شدیم که امکان جدیدی برای جلوگیری از سایت های فیشینگ نیز درنظر بگیریم. بنابراین از این پس شما می توانید برای استفاده از سایت هایی که مشکوک هستند ( https نیستند ) یا به هر نحوی نمی خواهید اطلاعات کارت خود را به خطر بی اندازید، می توانید از داخل پنل اینترنت بانک خود، اقدام به ایجاد یک شماره کارت جدید نمایید. و پرداختتان را با شماره کارت مجازی جدیدتان انجام دهید.

توجه نمایید که هزینه ی ایجاد شماره کارت جدید 3 دلار می باشد. و کارت مجازی جدیدتان میتواند از 10 دلار تا 500 دلار موجودی داشته باشد و با ضریب 5 دلار ایجاد شود.

 

نحوه ی ایجاد شماره مسترکارت مجازی جدید

1.ابتدا داخل پنل اینترنت بانک خود لاگین نمایید.

Login On eMoney

2.از بالای صفحه و در قسمت Cards گزینه ی options (سه خط افقی) را انتخاب کنید.

3.گزینه ی issue a Virtual Card را انتخاب نمایید.

Issue Voucher

4.در قسمت issue a virtual card for گزینه ی Myself را انتخاب کنید.

5.در قسمت Virtual Card Amount ، مبلغ دلاری مستر کارت دلاری که می خواهید ایجاد نمایید را وارد نمایید. (همانطور که گفته شد مبلغ دلاری مستر کارت مجازی جدید بین 10 تا 500 دلار باید باشد ، و با ضریب 5 دلار صادر می شود.)

6.در قسمت Withdraw From نیز شما می توانید کارتی که می خواهید مبلغ از آن کسر شود را انتخاب نمایید.

Login On eMoney

بدین ترتیب شما می توانید کارتی به اندازه پرداخت مشکوک خود صادر نمایید و آن پرداخت را با این کارت جدید بزنید و اطلاعات کارت اصلی خود را مطمئن نزد خود نگه دارید.