بلک فرایدی ( Black Friday ) چیست؟

همه ساله در آخرین جمعه ماه نوامبر میلادی ، اکثر فروشگاه های آنلاین دنیا اقدام به فروش محصولات با تخفیف مناسب می نمایند که مشتریان این گونه سایتها همواره منتظر این روز و این تخفیفها بوده اند.

BlackFriday - بلک فرایدی

سایتهای فعال در بلک فرایدی

سایتهایی همچون آمازون Amazon ، ای بِی ebay ، و دیگر سایتهای معتبر و معروف قطعا در این زمینه نوآوری خواهند داشت و شما می توانید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را داشته باشید و کالای خود را با تخفیف سفارش دهید. تمامی سایت هایی که بصورت فروشگاهی فعالیت دارند در این صفحه در دسترس می باشند و شما می توانید با مطالعه چگونگی ثبت سفارش روی سایتهای فروشگاهی ، خرید بهتری داشته باشید

توجه داشته باشید که برخی سایتها به آدرس ایران ارسال ندارند و سفارش شما نیازمند آدرس خارج از کشور می باشد، از این رو در صورت ثبت سفارش روی اینگونه سایتها با آدرس ایران، سفارش شما یا لغو خواهد شد و یا از طریق پشتیبانی آدرس مجزای خارج از کشور از شما دریافت خواهد شد.

شما با استفاده از مستر کارت گیفت فیزیکی که بصورت آنی صادر می شود و به دلیل دارا بودن فیزیک در پرداخت های آنلاین امکان احراز کارت نیز وجود دارد بهترین گزینه برای استفاده در بلک فرایدی می باشد و شما می توانید با سرعت بیشتری سفارش خود را نهایی نمایید و کالای خود را سفارش داده و در بلک فرایدی شرکت داشته باشید.