درباره آسان کارت

آسان کارت ، به ارائه روش های پرداخت بین المللی ویزا کارت و مستر کارت در ایران مشغول است. برای انجام پرداخت های آنلاین بین المللی از طریق کارتهای ارزی، شما می توانید از طریق کارت ارزی و آموزشی که از طریق آسان کارت آنرا دریافت می کنید، همانند تمام مردم دنیا، پرداخت بین المللی را خودتان و با کارت خودتان انجام دهید.

در صورت نداشتن دانش یا اطمینان کامل برای اینکه خودتان پرداختتان را انجام دهید، تیم پرداخت آسان کارت میتواند این کار را برای شما انجام دهد.

آسان کارت امکان صدور و شارژ کارت های پیش پرداخت بین المللی را برای هموطنان عزیز فراهم ساخته است. سهولت ثبت نام و تحویل ویزا کارت و مسترکارت، و ارائه خدمات پشتیبانی به بهترین نحو، مهم ترین هدف این مجموعه است.
آسان کارت از سال 1390  با کوله بار تجربه سال های قبل موسسان شرکت که از سال 1383 در زمینه های مرتبط فعال بودند، شروع به کار  نمود. مشارکت و راه اندازی وبسایت هایی همانند نسک آور، گروه تجاری لک لک، تهران پرداخت، تهران پیکاپ در رزومه ی کاری این موسسان است. در طی این چند سال، علی رغم تحریم های موجود، مجموعه آسان کارت توانسته پاسخگوی نیازهای پرداخت ارزی بسیاری از مشتریان خود باشد. به نحوی که در طی 5 سال اولیه فعالیت خود، توانسته است رضایت بیش از 18هزار مشتری را جلب نموده و تعداد بیش از یکصد هزار کارت هدیه ی ویزا و بیش از پنجاه هزار کارت ارزی مستر کارت را به فروش برساند. این مجموعه که موفقیت های زیادی در زمینه فروش کارت های اعتباری بین المللی کسب کرده، مزیت های بسیاری دارد از جمله: تجربه بالا؛ سرعت انجام خدمات و کارمزد بسیار پایین؛ مشتری مداری؛ و مهمتر از همه ایجاد حس اعتماد و اطمینان نزد مشتریان.

مجموعه آسان کارت، علاوه بر خدمات پرداخت، به توزیع مستر کارت های ezTravel کشور امارات مشغول است که این سال ها با اقبال گسترده ای توسط کاربران ایرانی روبرو شده است. ایزی تراول  یک کارت پیش پرداخت Master  است، که هرکجای دنیا که کارت های Master پذیرفته شود، قابل استفاده است و در 3 نوع قابل سفارش است:

  1. مستر کارت هدیه مجازی، با امکان صدور آنی برای پرداخت های فوری
  2. مستر کارت هدیه فیزیکی، مناسب خرید های آنلاین و خرید های حضوری از طریق دستگاه های پوز متصل به Master
  3.  مستر کارت مسافرتی دلاری که خود در دو نوع بانام و بی نام (با و بدون حک شدن نام دارنده ی کارت) با قابلیت شارژ آنی

افزودن پول بر روی  مستر کارت مسافرتی بسیار آسان و آنی می باشد. در هر جای دنیا که هستید می توانید از طریق وبسایت آسان کارت ، با کارت شتاب خود اقدام به شارژ لحظه ای کارت های مسافرتی خود نمایید.

 

هم اکنون مجموعه آسان کارت برای راحتی هر چه بیشتر مشتریان، و در مسیر رشد و توسعه خود، خدمات پرداخت های آنلاین ارزی، صدور و تحویل کارت های ویزا و مستر، صدور آنی مستر کارت مجازی،  شارژ آنی کارت های مسافرتی، و مشاوره در زمینه پرداخت های ارزی را انجام می دهد. ارائه مسترکارت های جدید یورویی با کمترین قیمت و شرایط بسیار عالی، همچنین افزودن امکانات هرچی بیشتر به کارتها مانند فریز اتوماتیک و ... در راستای برنامه های سال 1397 آسان کارت می باشد.