پرداخت آنلاین ارزی
مبلغ نمایش داده شده فوق، بابت انجام خدمات مربوطه می باشد و ارتباطی با نرخ ارز بازار ندارد
را به صورت کامل مطالعه کرده و قبول دارم
نکات مهم در سفارش پرداخت آنلاین ارزی

آسان کارت، سفارشات پرداخت را با تمامی ارزهای رایج بین المللی با کمترین کارمزد و در سریعترین زمان انجام میدهد. این پرداخت ها شامل پرداخت با ویزاکارت، مستر کارت و پرداخت پی پالی در کلیه زمینه های پرداخت های دانشگاهی، مسافرتی، مهاجرتی، آزمون های بین المللی، هاست و دامین و ... می باشد. 

نکات مهم: 

1- تمامی مراحل پرداختی طبق روالی که سفارش دهنده در توضیحات سفارش قید می کند، انجام می شود.

2- جهت جلوگیری از هرگونه اشتباه، اسامی و فیلدهایی که در مرحله پرداخت باید تکمیل شود، صرفا از فایل ارسالی شما، کپی می گردد. 

3- انجام سفارش پرداخت، در ساعات اداری حداکثر 3 ساعت پس از ثبت سفارش صورت می گیرد.

4- در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در فرآیند انجام پرداخت، کارشناسان پرداخت با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین لطفا از طریق شماره موبایل و ایمیلتان در دسترس باشید.

5- پس از ثبت سفارش پرداخت روی وبسایت آسان کارت، می توانید سفارش پرداخت خود را از طریق ایمیل پیگیری نمایید.

6- بعد از انجام سفارش توسط کارشناسان پرداخت، رسید چاپی یا هر محتوای دیگری که به عنوان انجام موفقیت آمیز پرداخت است، برایتان ایمیل می گردد.

7- با وارد کردن مبلغ ارزی مورد نظر در محاسبه گر بخش پرداخت ارزی آنلاین، مبلغ ریالی به شما نشان داده می شود. ارزهای متداول در لیست آورده شده است و می توانید از لیست مذکور استفاده نمایید. اگر ارز شما، در لیست موجود نیست می توانید از طریق سایت Google.com و XE.com معادل ارز مذکور را با یورو محاسبه کرده و ثبت سفارش کنید. 

8- نحوه محاسبه کارمزد سفارشات، در باکس ویژگی های پرداخت ارزی آنلاین آورده شده است.