1. اینجانب با انتخاب گزینه "قوانین پرداخت سایت را به صورت کامل مطالعه کرده و قبول دارم" و ثبت سفارش، به صراحت اظهار می دارم که تمامی موارد زیر را مطالعه کرده ام و نسبت به قوانین پرداخت وبسایت آسان کارت اعتراضی نداشته و همچنین با مفاد آن کاملا موافق می باشم:
 2. خدمات ارائه شده توسط وبسایت آسان کارت مطابق با موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران است و من اجازه درخواست فعالیت های غیرقانونی شناخته شده توسط موازین کشور را ندارم.
 3. تیم پرداخت آسان کارت حق دارد سفارش من را به هر دلیلی رد کرده و انجام ندهد. در این صورت آسان کارت کل مبلغ ریالی پرداخت شده توسط اینجانب را به حساب بانکی من باز می گرداند. به عنوان نمونه آسان کارت حق دارد به دلیل وجود یک سایت یا یک سفارش مشخص در لیست سیاه خود (لیست وب سایتهایی که آسان کارت در آن ها پرداخت انجام نمی دهد) سفارش مرا رد نماید و آن را انجام ندهد.
 4. امکان ثبت سفارش بر روی وبسایت آسان کارت برای افراد بالای 18 سال مقدور می باشد و من با تکمیل ثبت سفارش تأیید می کنم که بالای 18 سال سن دارم.
 5. آسان کارت این را حق دارد از هر زمانی به بعد یک وب سایت را در لیست سیاه خود قرار دهد و از آن زمان به بعد سفارش های مربوط به آن سایت را انجام ندهد. در نتیجه انجام شدن یک سفارش در گذشته دلیلی بر تعهد آسان کارت برای انجام آن سفارش در حال و آینده نمی باشد. در صورت بروز این شرایط من حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایم.
 6. تعهد می نمایم که اطلاعات شخصی و اطلاعات تماسی که ارائه می کنم اطلاعات واقعی اینجانب بوده و ساختگی نمی باشد. تبعات اطلاعات غیر درست به عهده اینجانب بوده و در صورتی که آسان کارت بخواهد مراتب احراز هویت را انجام خواهم داد و همچنین تعهد می کنم که اطلاعات تماسی(مثل آدرس ایمیل، شماره موبایل، تلفن ثابت) که در اختیار آسان کارت قرار داده ام برای خودم بوده و من تا زمان انجام سفارشم، موظف به داشتن دسترسی به هر یک از روشهای ارتباطی هستم.
 7. در حالتی که مبلغ واریز شده دلاری به اکانت مورد نظر رسیده باشد ولی به هر دلیل دیگری همانند ناقص بودن اکانت و غیره، پرداخت به حالت pending و یا سایر حالت های پیش بینی نشده در آید، مجموعه آسان کارت تعهدی در قبال آن نخواهد داشت.
 8. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه، ناقص یا مبهم در فرم ثبت سفارش که باعث انتقال پول به اکانتی غیر از اکانت مورد نظر من یا هر مشکل دیگری شود بر عهده من می باشد. همچنین اگر در صورت اشتباه من در ورود اطلاعات هر گونه مشکل یا تاخیر در انجام سفارش من رخ دهد، هیچ مسئولیتی متوجه آسان کارت نخواهد بود و من به طور کامل در این گونه موارد مسئولیت تبعات احتمالی را می پذیرم.
 9. تیم پرداخت آسان کارت تنها مسئولیت انجام پرداخت های تأیید شده را دارد و بعد از انجام پرداخت ارزی، رسید پرداخت را به من تحویل می دهد. بنابراین مشکلاتی اعم از عدم ارسال یا عدم ارائه خدمت توسط فرد یا وبسایت دریافت کننده مبلغ، خارج از مسئولیت آسان کارت می باشد.
 10. تیم پرداخت آسان کارت براساس خدماتی که انجام می دهد، امکان پرداخت اینترنتی را فراهم می آورد. سایر فعالیت هایی که بایستی من انجام دهم ربطی به آسان کارت ندارد و از این لحاظ هیچ گونه مسئولیتی برای آسان کارت وجود ندارد. چنانچه پس از پرداخت، فعالیتهایی نظیر کانفرم کردن ایمیلی، اس ام اس، آپلود کردن فایل و سایر فعالیتهای مشابه، بایستی توسط من انجام گیرد، آسان کارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال انجام اینگونه موارد بر عهده نخواهد داشت.
 11. حداقل مبلغ کارمزد 5 دلار می باشد و هزینه انجام پرداخت های زیر 100 دلاری توسط آسان کارت با کارمزد 5 دلار قابل انجام است.
 12. از آنجا که پس از ثبت سفارش هر لحظه ممکن است سفارش کاربر توسط تیم پرداخت انجام پذیرد لذا در صورت لغو سفارش از طرف اینجانب، آسان کارت تعهدی مبنی بر لغو صد در صدی آن نخواهد داشت. در این شرایط اگرچه آسان کارت مطابق درخواست من نهایت تلاش خود را برای لغو به موقع سفارش من و عدم انجام سفارش ثبت شده، به کار خواهد بست، اما در صورتی که پیش یا پس از درخواست لغو، سفارش توسط آسان پرداخت انجام شود، مسئولیت این اتفاق به طور کامل بر عهده من بوده و من حق هر گونه اعتراض را در این حالت از خود سلب می نمایم. به همین ترتیب در هنگام ثبت سفارش نهایت دقت را به خرج می دهم که نیازی به درخواست لغو سفارش پس از ثبت نباشد.
 13. آسان کارت برای مشکلات احتمالی بوجود آمده که خارج از کنترل مجموعه باشد هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کند. مواردی نظیر مشکل در وبسایت دریافت کننده مبلغ و یا کارنکردن لینک ارسال از این دسته می باشد.
 14. آسان کارت این اجازه را دارد که در مواردی جهت احراز هویت من، مدارک هویتی همانند اسکن کارت ملی، تصویر کارت بانکی( تنها چهار رقم آخر و نام دارنده حساب قابل نمایش باشد)، شماره تلفن ثابت از من درخواست کند.
 15. تعهد می کنم که پرداخت هایی که من با کارت های بانکی به صورت ریالی انجام می دهم، کارت به نام من بوده و پرداخت با کارت های سایرین غیر مجاز می باشد. من با اشراف به این موضوع این اجازه را به آسان کارت می دهم که در صورت نیاز احراز هویت بشوم.
 16. بخش پرداخت آسان کارت مسئولیتی در قبال نیاز به ارائه اطلاعات جانبی از قبیل قبض تلفن، اسکن پاسپورت، دانلود و تکمیل فرم خاص یا دیگر اطلاعات پرداخت کننده و مدارک تایید هویت یا آدرس بر عهده ندارد و این اطلاعات و اطلاعاتی مشابه را در اختیار من یا فرد یا سازمان دیگری قرار نخواهد داد. در صورتی که انجام پرداخت نیازمند به ارائه این مدارک به وب سایت مربوطه باشد، مسئولیت انجام پیگیری های لازم جهت ریفاند کل مبلغ پرداخت شده در سایت مربوطه بر عهده من خواهد بود تا معادل ریالی آن را پس از کسر کارمزد ریفاند دریافت نمایم.
 17. در پرداختهایی که از نوع Application Fee و موارد مشابه باشد، آسان کارت تنها مسئولیت انجام پرداخت را دارد و Submit و یا save بر عهده خود من می باشد. بنابراین لازم است به محض دریافت تأییدیه پرداخت از آسان کارت، وارد اکانت خود شده و پرونده خود را تکمیل نمایم.
 18. در صورتی که به هر دلیلی قرار باشد مبلغی بابت سفارش انجام شده به کارت ارزی آسان کارت کارت ریفاند شود، مشتری حتما باید در هنگام ثبت سفارش احتمال امکان ریفاند به کارت مذکور را اشاره کند و همچنین قبل از انجام ریفاند از سوی سایت مقصد حتما دوباره امکان پذیری ریفاند مبلغ با آسان کارت چک شود. 
  معادل ریالی مبلغ ارزی ریفاند شده به قیمت روز ریفاند (زمان واریز به کارت یا حساب ارزی که توسط آسان کارت مشخص و تایید میگردد)، ظرف مدت حداکثر ۶ هفته و پس از کسر ۵ درصد کارمزد ریفاند  به حساب من واریز می شود. ضمناً در صورتی که سایت آسان کارت  اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ارزی ریفاند نشده است، من متعهد به پذیرش اعلام آسان کارت بوده و حق عدم پذیرش آن را از خود سلب می نمایم. اگر پس از اعلام من به  آسان کارت مبنی بر ریفاند شدن مبلغی به کارت یا حساب ارزی ، آسان کارت به اطلاع من برساند که آن مبلغ ریفاند نشده است، من این موضوع را بدون هیچ گونه اعتراضی می پذیرم. اگر مبلغی به کارتی ریفاند شود که منقضی شده باشد و یا موجودی آن در دسترس نباشد آسان کارت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. همچنین تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ را بر عهده می گیرم و بدین ترتیب می پذیرم که آسان کارت مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد. در صورت بروز این حالت، من متعهد می شوم این موضوع را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از سایت مورد نظر پیگیری نمایم.
 19. انجام سفارش های send money در پی پال، تنها برای اکانت های Verified شده و صحیح بودن اکانت پی پال با آدرس ایمیل معتبر، امکان پذیر است. بنابراین با آگاهی از صحت اطلاعات فوق، سفارش خودم را بر روی وبسایت آسان کارت ثبت کرده ام. چنانچه اطلاعات فوق ناقص باشد، تبعات انجام یا عدم انجام پرداخت مستقیما به عهده من می باشد و مسئولیتی برای آسان کارت وجود ندارد.
 20. پرداخت های آنلاین ارزی که به صورت غیر دلاری می باشد در برگیرنده هزینه اضافی با عنوان "کارمزد تبدیل ارز" می باشد. این نرخ معمولا 5% درصد محاسبه می شود. بنابراین برای محاسبه دقیق مبلغ پرداخت غیر دلاری لازم است ابتدا بر روی وبسایت xe.com برابری ارز مذکور با دلار محاسبه شود و سپس آن مقدار با کارمزد 5% جمع شود. این کارمزد تبدیل ارز خارج از کنترل آسان کارت است و آسان کارت مسئولیتی از این بابت ندارد.
 21. ساعات کاری وبسایت جهت پرداخت های ارزی، مطابق آن چیزی که در وبسایت آورده شده مورد تأیید من بوده و حق درخواست انجام پرداخت سریعتر از موعد مقرر را ندارم.
 22. در شرایطی که پرداخت انجام شده ریفاند شود، از زمان ثبت سفارش حداکثر یک ماه زمان خواهم داشت تا نسبت به تعیین وضعیت ریفاند خود اقدام نمایم. در صورتی که به هر دلیلی ظرف مدت یک ماه پس از ثبت سفارش اولیه، درخواست ریفاند خود را پیگیری نکنم، مسئولیت بروز هر گونه مشکل در تایید و یا بازپرداخت مبلغ ریفاند شده، بر عهده اینجانب بوده و آسان کارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید و بازگشت مبلغ ریفاند شده نخواهد داشت.
 23. در مواردی که وبسایت پذیرنده، مرحله کانفرمیشین از طریق ایمیل، اس ام اس و ... و یا درخواست مدارک هویتی و اقامتی دارد، لازم است من شخصا این کار را انجام دهم تا فرآیند خرید من نهایی شود. در صورت قصور و یا تأخیر در انجام این موضوع، تبعات آن بر عهده من می باشد.
 24. رسید نهایی پرداخت از طرف آسان کارت یک بار بیشتر ارائه نمی شود. بنابراین وظیفه حفظ اطلاعات پرداخت به عهده خود من می باشد. اگر بعد از 4 روز از تاریخ انجام سفارش پیگیری رسید نهایی پرداخت انجام ندهم، به منزله تأیید پرداخت می باشد. در ادامه آسان کارت تعهدی در قبال نگهداری سوابق پرداخت من ندارد.
 25. هزینه انتقال پول به اکانت فرد دیگر در پی پال(send money) به هر میزان که باشد(معمولا 4 درصد است)، توسط شرکت پی پال کسر می شود و طبیعتا به همان میزان، مبلغ کمتری در اکانت شخص ثالث دریافت می شود. بنابراین آسان کارت مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد چرا که این مقدار توسط خود پی پال کسر می شود.
 26. در شرایطی که به هر دلیلی لازم باشد که آسان کارت مبلغ ریالی را یه حساب من برگرداند، فرایند واریز ریالی در مدت حداکثر 2 روز کاری می گیرد و من حق درخواست سریعتر از موعد مقرر را ندارم.
 27. در پرداخت هایی که از طریق درگاه پی پال (paypal) انجام می گردد، متعهد می شوم که هیچ گونه اطلاعات مرتبط با ایران(همانند نام دانشگاه، شهر، بانک، شرکت و ..) در حساب کاربری من، فاکتور، سفارش ثبت شده در وبسایتی که پرداخت در آن انجام می شود، وجود ندارد. در غیر اینصورت مسئولیتی بر عهده آسان کارت از بابت این قضیه ندارد.
 28. اگر سایت دریافت کننده مبلغ، به هر دلیلی کالاهای سفارش داده شده را اشتباهاً به جای ارسال به Shipping Address به Billing Address وارد شده در هنگام پرداخت ارسال نماید، هیچ مسئولیتی بر عهده آسان کارت برای دریافت کالا در آدرس مربوطه یا تحویل آن در ایران یا در کشوری دیگر نمی باشد. در این شرایط من متعهد هستم که پیگیری های لازم را جهت رفع مشکل از طریق سایت مربوطه انجام دهم و در صورت بروز هر گونه ضرر و زیانی در این حالت، آسان کارت هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.
 29. پرداخت های‎ Send Money ‎در‎ paypal ‎توسط آسان کارت در حالت‎ Business ‎انجام می شوند و به ‏هیچ وجه در حالت‎ Family and Friends ‎انجام نمی شوند و من حق هر گونه درخواست ارسال پول به ‏اکانتهای‎ liaylial ‎در حالت‎ Family and Friends ‎را ندارم.
 30. پرداخت هایی ریالی که توسط من به حساب مجموعه آسان کارت انجام می گیرد با کارت بانکی خودم انجام گرفته است. در صورت پرداخت با کارت فرد ثالث و بروز هرگونه مشکل؛ آسان کارت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 31. استفاده از حساب بانکی دیگران برای انجام پرداخت ریالی غیرمجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل در این حالت، مسئولیت تبعات احتمالی آن بر عهده من می باشد .
 32. در پرداخت های پی پال که بصورت ارسال وجه (send money) می باشد، مسئولیت کامل صحیح بودن آدرس ایمیل دریافت کننده ی وجه بر عهده ی من بوده و آسان کارت مسئولیتی در این خصوص ندارد.
 33. حداقل مبلغ معتبر برای پرداختهای از نوع ارسال وجه در پی پال (send money ) در آسان کارت 20 دلار است و من با آگاهی از این موضوع، بر روی آسان کارت ثبت سفارش انجام می دهم. در صورتی که سفارش من کمتر از این مقدار باشد، آسان کارت این اختیار دارد که سفارش من را رد کند و مبلغ ریالی سفارشم را به من عودت دهد.
 34. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از تیم پرداخت درخواست کند که سفارش با تاخیر انجام شود، مبلغ ریالی به صورت امانت و تا تصمیم قطعی در اختیار آسان کارت خواهد بود. پس از تصمیم گیری درباره سفارش پرداخت، هزینه انجام سفارش مجددا محاسبه شده و در صورت نیاز به مشتری مابه التفاوت اعلام و یا عودت داده خواهد شد.(در واقع سفارش به لحظه پذیرفته و انجام خواهد شد و در صورت درخواست تاخیر مبلغ در لحظه ی درخواست جدید محاسبه می گردد.)

 

قوانین صدور کارت