خرید پوشاک ترک از سایت bershka

خرید پوشاک ترک از سایت bershka | آسان کارت

خرید پوشاک ترک با برند برشکا Bershka

برند برشکا Bershka  یک برند اسپانیایی ست که به اشتباه برند ترکیه ای تلقی می شود و در حال حاضر در بسیاری از نقاط دنیا نمایندگی دارد (آمریکا ، ترکیه و70 کشور دیگر) این برند در سال 1998 راه اندازی شد و به مرور زمان به یکی از محبوب ترین برند هایی اسپانیایی (هم ردیف با زارا ، ماسیما دوتی و...) در بین دوست داران لباس و مد تبدیل شده است.

این برند که دفتر مرکزی آن در اسپانیا (شهر آرتکسیو) قرار دارد، حالا در میان مخاطبان و مشتریان ایرانی نیز محبوبیت بسیار بالایی را کسب کرده است.

 

با توجه به محبوبیت بالای Bershka ممکن است که شما نیز به خرید مستقیم و بدون واسطه از این برند علاقه داشته باشید؛ در این راستا شما می توانید وارد یکی از سایت های برشکا Bershka  (سایت آمریکایی ، ترک ، فرانسوی و ...) شوید تا خرید خود را به صورت آنلاین ثبت و انجام دهید.

مراحل خرید و پرداخت از سایت برشکا Bershka

ابتدا وارد سایت برشکا Bershka  شوید (در اینجا ما مراحل را در سایت آمریکا انجام می دهیم)

BershkaTurkishShopping1_asancard

بعد از ورود به سایت وارد حساب کاربری خود شوید و سپس محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید

با ورود به صفحه ی مربوط به محصول انتخاب شده شما می توانید رنگ و سایز لباس را انتخاب کرده و در نهایت محصول منتخب خود را به سبد خرید خود بفرستید ، در این مرحله شما باید بر روی گزینه Add to Basket کلیک نمایید.

BershkaTurkishShopping2_asancard

بعد از کلیک بر روی گزینه Add to basket یک پنجره ی جدید برای نهایی کردن خرید باز خواهد شد ؛ در این پنجره بر روی گزینه  Process your order now کلیک کنید.

BershkaTurkishShopping3_asancard

در این مرحله اگر سفارش را بدون ورود به حساب کاربری انجام داده باشید سایت برشکا Bershka از شما می خواهد مکه وارد حساب کاربری خود شوید و یا در صورتی که در سایت حساب کاربری ندارید در این مرحله می توانید در سایت ثبت نام نمایید

BershkaTurkishShopping4_asancardBershkaTurkishShopping5_asancard

در صورتی که وارد حساب کاربری خود نشده بوده اید حالا بعد از افتتاح حساب کاربری به ادامه مراحل خرید باز می گردید ، در این مرحله باید آدرس خود را جهت دریافت محصول وارد نمایید.

لازم به ذکر است که سایت برشکا ارسال به ایران ندارد و شما برای دریافت محصول باید آدرسی به غیر از ایران داشته باشید ؛ برای مثال سایت آمریکایی برشکا Bershka  فقط در آمریکا ارسال دارد.

در این مرحله آدرس خود را وارد کرده و تایید می کنید.

بعد از وارد کردن آدرس شما بر روی گزینه  Continue کلیک می کنید تا به مرحله بعد وارد شوید

BershkaTurkishShopping6_asancardBershkaTurkishShopping7_asancard

بعد از تکمیل محله آدرس و کلیک بر رو ی گزینه continue  شما به مرحله پرداخت منتقل می شوید

در این مرحله نوع پرداخت خود را انتخاب می کنید

پرداخت شما می تواند با استفاده از کارت های مستر و ویزا ، امریکن اکسپرس ، حساب پی پال و یا با استفاده از گیفت کارت های برشکا باشد.

BershkaTurkishShopping8_asancard

بعد از انتخاب نحوه ی پرداخت لازم است که اطلاعات پرداخت خود را وارد نمایید ؛ برای مثال ما پرداخت با مستر کارت را انتخاب کرده ایم :

BershkaTurkishShopping9_asancard

در این بخش از خرید شما نیاز دارید که یک کارت ارزی (مستر/ویزا) داشته باشید تا هزینه خرید خود را پرداخت نمایید.

اطلاعات کارت خود را در بخش های مربوط وارد کرده و بر روی گزینه Pay And Process your order کلیک می کنید.

بعد از کلیک بر روی این گزینه خرید شما نهایی شده و ایمیل تکمیل خرید نیز برایتان ارسال می شود.

BershkaShopping_AsanCard

توجه داشته باشید که زارا نیز مانند اکثر برندهای مطرح ارسال به ایران ندارد.

برای چنین سفارش هایی که شما برای انجام شدن آنها نیاز به اطلاعات کارت ارزی دارید می توانید با استفاده از کارت های موجود در سایت آسان کارت پرداخت خود را انجام داده و از خرید خود لذت ببرید.