خرید گیفت کارت گوگل پلی استور، گوگل موزیک و شارژ کیف پول گوگل

خرید گیفت کارت گوگل پلی استور، گوگل موزیک و شارژ کیف پول گوگل | آسان کارت

سایت گوگل پلی یکی از سایت های پر مخاطب در دنیای دیجیتال امروز است. این سایت در اصل سرویس دیجیتال چندرسانه‌ای است که شرکت گوگل ارائه داده است ؛ این سرویس شامل فروشگاه آنلاین برای خرید انواع فیلم، موسیقی، نرم افزار، اپلیکیشن ها و برنامه های کاربردی و .... می باشد؛ که خدمات خود را از طریق نرم‌افزار موبایل Play Store و گوگل تی‌وی ارائه می دهد.

 

مخاطبان این رسانه می توانند با استفاده از آن برای تمام پلاتفرم ها و دستگاه ها محتوا خریداری کرده و یا آن ها را به روز رسانی کنند.

خدمات گوگل پلی شامل : 1. موسیقی ، 2.فیلم ، 3. نرم‌افزارهای کاربردی و بازی‌ها ، 4. کتاب ، 5. دستگاه‌ها  و 6. نرم‌افزار کاربردی پلی استور می باشند.

خدمات رایگان این رسانه در تمامی کشورها قابل استفاده و در دسترس می باشند اما خدماتی که مشمول پرداخت هزینه هستند در کشورهای کمتری ارائه می شوند و تا سال 2014 هیچ کدام از این خدمات در ایران ارائه نمیشد.

در حال حاضر امکان استفاده از خدمات رایگان گوگل پلی بدون هیچ مانع و دردسری در ایران قابل انجام است اما برای استفاده از خدمات غیر رایگان لازم است که گیفت کارت های گوگل پلی را تهیه و مورد استفاده قرار داد.

خرید شارژ اکانت گوگل موزیک

  1. شما برای شارژ کردن اکانت موزیک خود ابتدا وارد سایت گوگل پلی و سپس به صفحه مربوط به گیفت کارت ها بروید؛ در این صفحه بخش مربوط به give a Google Play Music subscription را انتخاب کنید و وارد صفحه ی مربوطه شوید.

GoogleGiftCard1_AsanCard

GoogleGiftCard2_AsanCard

  1. در این صفحه شما می توانید با توجه به مدت زمان شارژ اکانت خود محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

GoogleGiftCard3_AsanCard

  1. در این مرحله چون کارت ها با ماهیت هدیه صادر می شوند سایت مبنی را بر این می گذارد که شما این اطلاعات را جهت هدیه دادن درخواست داده اید به همین دلیل از شما اطلاعاتی مانند ایمیل گیرنده ، نام فرستنده و پیامی که فرستنده می خواهد به گیرنده برسد را درخواست می کند.

 

GoogleGiftCard4_AsanCard

بعد از تکمیل اطلاعات درخواست شده بر روی گزینه Cantinue کلیک کنید.

  1. مرحله ی بعد ، مرحله ی پرداخت ارزی است؛ در این مرحله سایت از شما می خواهد که شیوه پرداخت خود را انتخاب نمایید:

 

GoogleGiftCard5_AsanCard

بعد از انتخاب نحوه ی پرداخت که معمولا پرداخت با کارت اعتباری می باشد از شما اطلاعات کارت ارزی خواسته می شود.

 

GoogleGiftCard6_AsanCard

  1. در این مرحله که مرحله پایانی است پرداخت شما تایید و اطلاعات مورد نظر برای شارژ اکانت موزیک گوگل پلی برایتان ارسال خواهدشد.

 

خرید گیفت کارت گو​گل پلی

با توجه به اینکه خود سایت گوگل پلی بصورت مجازی فروش گیفت کارت ندارد باید از سایت های واسطه برای خرید گیفت کارت گوگل پلی اقدام کرد،سند این صحبت ما را در سایت خود گوگل پلی می توانید مشاهده کنید.

  1. ابتدا وارد سایت گوگل پلی و سپس وارد صفحه مربوط به گیفت کارت ها شوید.

GoogleGiftCard1_AsanCard

در این صفحه می توانید یکی از آیتم های ارائه شده را انتخاب نمایید

با کلیک بر روی گزینه Where to buy گوگل پلی به شما تمامی وب سایت هایی را که از طریق آنها می توانید کارت گیفت را خریداری کنید معرفی می کند

 

GoogleGiftCard7_AsanCard

پس پیشنهاد ما برای خرید گیفت کارت بصورت مجازی خرید از سایت های معتبرتر می باشد . بدین منظور بهترین پیشنهاد سایت آمازون است. شما می توانید در صفحه مربوط به کارت های گوگل پلی در سایت آمازون کارت های مربوطه را سفارش داده و در اسرع وقت اطلاعات آن را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

البته رعایت مواردی که باعث لو رفتن آی پی ایران شما می شود به عهده ی خودتان می باشد.برای جلوگیری از لو رفتن آی پی رعایت موارد زیر الزامی هستند:

1.حتماً با آی پی غیر از ایران وارد گوگل پلی شوید.

2.زبان دستگاه آندرویدی (برای استفاده از مسترکارت یا گیفت کارت گوگل) حتما اینگلیسی و ریجن روی آمریکا باشد.

3.تایم دستگاه آندرویدیتان به جای +3:30 GMT برای ایران روی آمریکا تنظیم شود.

4.دستگاه اندروییدیتان روی حالت هواپیما Airplan Mode قرار بگیرد و برای اطمینان بیشتر سیمکارت داخل گوشی خارج شود و جی پی استان نیز خاموش باشد.

5.برای اطمینان بیشتر یک اکانت گوگل جدید با آدرس امریکا ایجاد کنید (ط.ری ک اثری از وجود شما در ایران نباشد) و زبان گوگلتان انگلیسی باشد و گزینه ی لوکیشن هیستوری گوگل نیز روی دستگاه اندروییدتان خاموش باشد.

6.Billing Address موجود در حساب گوگلتان با ایمیانی در صورت امکان یکسان باشد.

پس از طی مراحل بالا پرداخت شما با موفقیت انجام می پذیرد .در صورت بروز مشکل نیز موارد بالارو به دقت بررسی کنید تا از پرداخت خود مطمئن شوید.

 

شارژ کردن اکانت گوگل پلی بدون استفاده از گیفت کارت های کمپانی گوگل

در این روش شما در سایت گوگل پلی وارد اکانت خود می شوید

 

GoogleGiftCard8_AsanCard

بعد از ورود به اکانت شما می توانید اکانت خود را به سه روش شارژ نمایید:

1_با ذخیره کردن اطلاعات یک کارت ارزی در اکانت  ( Add credit or debit card)

2_شارژ کردن اکانت از طریق اکانت پی پالPaypal   (Add PayPal)

3_وارد کردن اطلاعات گیفت کارت گوگل پلی که قبلا خریداری کرده اید (Redeem)

 

GoogleGiftCard9_AsanCard

بعد از شارژ کردن اکانت خود با هر کدام از سه شیوه ی بالا می توانید بعد از لاگین کردن در اکانت گوگل پلی از اعتبار اکانت خود استفاده کرده و پرداخت های مورد نظر خود را انجام دهید)

 

خرید از گوگل پلی استور Google Play store و شارژ Google Play Wallet :

دقت کنید که گوگل نباید متوجه اینکه شما از داخل ایران  خرید می کنید، بشود . پس در تمام مراحل خرید کردن و یا شارژ اعتبار اکانتتان باید  حتماً  آی پی ایرانی خود ، سیم کارتتان که در گوشیتان قرار دارد ، GPS دستگاهتان و دسترسی برنامه ها به لوکیشن خود را قطع نمایید. برای این منظور راهنمای زیر را مطالعه کنید

1.ابتدا برنامه Google Settings را در گوشی خود پیدا کرده و آن را اجرا نمایید :

تغییر آی پی - آسان کارت

2.به قسمت Location بروید.

تغییر آی پی - آسان کارت

3.گزینه ی Access Location را خاموش نمایید و اگر چند جیمیل روی این قست مشاهده می کنید همه ی دسترسی ها را قطع کنید

تغییر آی پی - آسان کارت

تغییر آی پی - آسان کارت

4.پس از انجام این مراحل سیم کارت خود را خارج کرده، گوشی را در حالت Airplane Mode یا Flight Mode قرار دهید،نرم افزار تغییر آی پی خود را متصل کنید و پس از آن اقدام به خرید نمایید.

پس از انجام این مراحل نیاز به ردیم کردن Redeem گیفت کارت خریداری شده یا شارژ GoogleWallet گوگل والت خود دارید برای این منظور:

5.پس از تغییر آی پی وارد سایت Google Wallet شوید . و با اکانت گوگل خود لاگین نمایید

تغییر آی پی - آسان کارت

6.در قسمت بعدی برای آدرس می توانید از یک فیک آدرس که بهتر است آدرس آمریکا باشد استفاده کنید و پس از آن گزینه ی Credit Card Or Debit Card  را انتخاب و اطلاعات کارت خود را وارد نمایید.

تغییر آی پی - آسان کارت

7.گزینه ی Add Payment رو طبق تصویر زیر انتخاب کنید و به مرحله ی بعدی بروید.

تغییر آی پی - آسان کارت

8.سپس وارد گوگل پلی استور شوید.

تغییر آی پی - آسان کارت

9.وارد بخش Redeem شوید و اطلاعات گیفت کارت خریداری شده خود را وارد نمایید تا حسابتان شارژ شود.

تغییر آی پی - آسان کارت

در مراحل انجام شده دیدید که برای سفارش شارژ موزیک در گوگل پلی و نیز گیفت کارت گوگل پلی در سایت های دیگر مانند آمازون و همچنین شارژ کردن اکانت گوگل پلی از طریق ذخیره کردن اطلاعات کارت در اکانت نیاز به داشتن کارت ارزی است.