خرید گیفت کارت استیم Steam و شارژ استیم والت Steam Wallet

خرید گیفت کارت استیم Steam  و شارژ  استیم والت Steam Wallet | آسان کارت

استیم Steam نرم‌افزاری است که در حوزه ی  انجام  مدیریت حقوق های دیجیتال، توزیع دیجیتال و انجام بازی های ویدئویی چند نفره و همچنین پلت‌فرم‌های ارتباطی ارائه خدمات دارد؛ این نرم افزار توسط کمپانی والو valve توسعه یافته است. مخاطبان این نرم‌افزار از آن برای توزیع و مدیریت بازی‌های رایانه‌ای و رسانه‌های آنلاین استفاده می کنند؛ به صورتی که داده‌های مرتبط با آن‌ها به واسطه بازیبکنان و مخاطبان یا توسعه‌دهندگان مستقل کوچک‌تر با سیستم های بزرگ‌تر ( ویا به عکس) به اشتراک گذاشته می‌شود. علاوه بر ایناین کمپانی ویژگی دیگری را فراهم کرده است تا داده‌هایی به غیر از بازی‌های رایانه‌ای نیز در محیط استیم اشتراک گذاری شوند؛ که این ویژگی خود شامل قابلیت‌های زیر مجموعه ی دیگر است که محدوده ی گسترده ای دارند، برای مثال فهرست دوستان، گروه‌ها، ذخیره کردن داده ها، چت صوتی و تصویری در بازی‌های آنلاین و …  از ویژگی های محیط استیم می باشد.

در محیط استیم مانند اکثر برنامه هی کاربردی ، بسیاری از خدمات به صورت غیر رایگان ارائه می شوند و نیاز به پرداخت های ارزی دارند. در راستای این خدمات شرکت والو valve به صدور و ارائه ی کارت های گیفت استیم Steam پرداخته است.

گیفت کارت های استیم جهت شارژ اکانت یا کیف پول استیم (استیم والت  Steam Wallet) صادر می شوند.

استیم والت در اصل یک ویژگی است که شرکت Valveبرای انجام تراکنش ها ایجاد کرده است.کاربران و مخاطبان استیم می توانند از طریق اکنت پی پال و یا با استفاده از کارت های اعتباری ارزی خود (visa/master) نیز استیم والت را شارژ نمایند.

SteamGiftCard1_AsanCard

لازم به ذکر است که گیفت کارت های استیم به صورت فیزیکی هستند و در فروشگه های خاص به صورت حضوری به فروش می رسند و یا در سایت های واسطه امکان سفارش دارند ؛ با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر سایت های خارج از ایران ارسال به ایران ندارند به همین جهت دریافت کارت های استیم در ایران معمولا از طریق سایت های واسطه ی ایرانی به صورت دربافت کد انجام می شوند.

 کاربران و مخاطبان این کمپانی به جای استفاده از کارت های متصل به حساب و یا خرید کارت های استیم از سایت های واسطه و پرداخت هزینه های بالا می توانند از کارت های پری پید ویزا یا مستر استفاده کرده و اکانت خود را شارژ نمایند.

لازم به ذکر است که در صورت امکان دریافت گیفت کارت ها می توانند گیفت کارت های  استیم را در سایت های متفرقه سفارش داده و از طریق آن حساب خود را شارژ کرده و با خرید و شارژ Steam Wallet در اعتبارهای مختلف (5-100 دلار) می توانند از تمامی خدمات استیم استفاده نمایند.

SteamGiftCard2_AsanCardSteamGiftCard3_AsanCard

در صورتی که شما یکی از مخاطبان و کاربران استیم هستید پس از ساخت اکانت حساب کاربری استیم شما تبدیل به استیم والت (Steam Wallet)  شده وقابلیت شارژ خواهند داشت ؛ پس از شارژ آن شما قادر به انجام پرداخت های مربوطه خواهید بود.

اکثر کاربران ایرانی استیم با گیفت کارت های استیم آشنایی دارند و اسم Steam Wallet برای آنها کمی غریبه است.روی سایت رسمی استیم بصورت آنلاین گیفت کارت به فروش نمیرسد.درواقع استیم گیفت کارت ها را باید بصورت حضوری خریداری کرد.

اما سایت های واسطه این مشکل را تا حدی حل کرده اند به نحوی که برای خرید گیفت کارت استیم Steam Gift Cards  می توانید به سایت های فروشگاهی (مانند سایت آمازون) مراجعه کرده و در بخش مربوط به گیفت کارت های استیم سفارش خود را ثبت کنید تا نهایتا کارت برای شما ارسال (در صورتی که سایت مربوطه ارسال به ایران داشته باشد) و یا اطلاعات کارت برای شما ایمیل شود.

بنا به مراحل ذکر شده برای شارژ استیم دیدید که شارژ کردن اکانت چه از طریق خرید گیفت کارت Steam Gift Cards   و چه از طریق شارژ استیم والت Steam Wallet نیاز به انجام پرداخت ارزی دارد.
 در این راستا شما می توانید در سایت آسان کارت سفارش پرداخت آنلاین ارزی ثبت کنید و به سادگی اکانت استیم خود را شارژ نموده و از خدمات استیم استفاده نمایید