خرید پوشاک ترک با برند توزلو Tozlu

خرید پوشاک ترک با برند توزلو Tozlu | آسان کارت

پوشاک ترک با برند توزلو Tozlu

ترکیه یکی از کشورهایی است که در عرصه تولید پوشاک برند های متعددی دارد ، در این کشور یکی از برندهای مطرح ، برند توزلو TOZLU است. برند TOZLU خدمات خود را در قالب پوشاک زنانه ، مردانه و بچگانه و همچنین زیور آلات ، ساعت ، عینک و .... ارائه می دهد ، یکی از ویژگی هایی که این برند ترک را از سایر برندهای ترک متمایز کرده، این است که در خدمات و محصولات این سایت ، یک خط تولید با نام حجاب گنجانده شده است.

خرید از توزلو 1 - آسان کارت

با توجه به اینکه برند TOZLU در ایران چندان شناخته شده نیست ، محصولات آن کمتر در بازار ایران عرضه می شود، به همین جهت در صورتی که شما مشتاق به خرید از این سایت ترک هستید می توانید با ورود به سایت TOZLU از خدمات آن استفاده نمایید.

مراحل خرید و پرداخت از سایت توزلو Tozlu

در این راستا ابتدا لازم است که وارد سایت توزلو TOZLU شوید.

خرید از توزلو 2 - آسان کارت

بعد از ورود به سایت محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای خرید آن اقدام نموده و بر روی گزینه ADD TO CART کلیک کنید.

خرید از توزلو 3 - آسان کارت

در صورتی که اطلاعات مربوط به سفارش شما در صفحه ی بعد به شما به درستی نشان داده شده است بر روی گزینه BUY کلیک نمایید.

خرید از توزلو 4 - آسان کارت

بعد از کلیک بر روی گزینه BUY شم به صفحه ی آدرس ارسال محصول ارجاع داده خواهید شد، در این صفحه آدرس ارسال را ذکر کرده و بر روی گزینه ADD کلیک می کنید.

خرید از توزلو 5 - آسان کارت

 

بعد از وارد کردن آدرس به مرحله پرداخت خواهید رسید و در این مرحله باید اطلاعات کارت ارزی خود را وارد نمایید تا هزینه محصول سفارش داده شده پرداخت شود.

پس از انجام شدن پرداخت سایت به شما تاییدیه پرداخت می دهد و بعد از آن نیز برایتان ایمیل ثبت سفارش از سایت ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که این سایت نیز مانند بسیاری از سایت های ترک ارسال به ایران ندارد.

 

شما برای ثبت سفارش در این سایت می توانید از کارت های موجود در سایت آسان کارت استفاده کرده و از طریق آن پرداخت های ارزی خود را در سایت توزلو TOZLU انجام دهید.