خرید اکانت ahrefs و ابزارهای سئویی سایت

خرید اکانت ahrefs و ابزارهای سئویی سایت | آسان کارت

1- تحلیل رقابتی  ( Competitive Analysis)

 با استفاده از این ابزار می توانید ترافیک سایت رقبایتان را بررسی کنید و کلید واژه های مؤثری را که سبب بهبود رتبه رقبا و میزان ترافیک آنها شده است مشاهده کنید. شما می توانیدکلید واژه های صفحاتی که آمار ترافیک بالایی دارند را مشاهده و بررسی کنید.

هم چنین شکاف های محتوایی که باعث می شود رقبا رتبه بالاتری نسبت به شما داشته باشند را مورد بررسی قرار دهید. ما فقط در آمریکا برای بیش از 240 میلیون کلید واژه پایگاه اطلاعاتی داریم( و هم چنین بیش از 100 کشور دیگر) بنابراین شما می توانید به Ahrefs اعتماد کنید زیرا از سایت شما به نحو مطلوبی پشتیبانی خواهد کرد.

Ahrefs Dashboard - Asancard

2- جستجوی کلید واژه ( Keyword Research )

با این ابزار هزاران ایده برای کلید واژه ها ارائه می شود. همچنین کلید واژه های مشکل و پیشرفته مورد سنجش قرار می گیرد. علاوه بر این هزاران کلید واژه از پایگاه داده ای بزرگ ما که مشتمل بر 3 بیلیون کلید واژه است دریافت می کنید. این ابزار حجم جستجوهای سالیانه کاربران را به شما نشان می دهد طوری که می توانید رفتار کاربران را حدس بزنید و بینش خاصی نسبت به آنچه که آنها به دنبال آن هستند پیدا کنید.

کلیدواژه - آسان کارت

3- جستجوی بک لینک (  Backlink Research)

بهترین ابزار برای جستجوی بک لینک است. Ahrefs مفتخر است که بزرگترین لینک های فعال را شناسایی و ارائه می کند. ربات های ما هر 24 ساعت ، محتویات 4 بیلیون صفحه وب را بررسی می کنند و هر 15 دقیقه شاخص های خود را با اطلاعات تازه به روز می کنند.

 هر وب سایت یا نشانی اینترنتی را به Site Explorer واگذار کنید تا تمام بک لینک ها و بعضی از معیارهای سئو را مشاهده کنید. گزارش های پیشرفته و فیلترهای دستی این امکان را برای شما فراهم می کند تا با سرعت و دقت بیشتری بک لینک ها را مدیریت کنید.

تحلیلگر سایت - آسان کارتبک لینک سایت - آسان کارت

4- جستجوی محتوا (Backlink Research )

این ابزار به شما می گوید که چه محتوایی برای بازار رقابتی خوب است. با قرار دادن هر کلید واژه در این ابزار می توانید بفهمید که چه محتوایی از لحاظ وزن اجتماعی، میزان پیوندها و ترافیک سایت برای شما مفید تر خواهد بود. تمام مقالاتی که کلیدواژه های هدف شما را ذکر کرده اند پیدا کنید و از ویژگی برجسته کردن دامنه های مرتبط نشده استفاده کنید تا ببینید کدام یک از این وب سایت ها هرگز به شما مرتبط نیستند.

محتوای سایت - آسان کارت

5- پیگیری رتبه (Rank Tracking  )

این ابزار به شما کمک می کند تا گزارش های رتبه بندی با موقعیت های مکانی دقیق بدست آورید. ما رتبه بندی کلید واژه های موبایل و دسکتاپ شما را از هر مکانی پیگیری خواهیم کرد و سابقه تاریخی رتبه بندی شما را با طرح های گرافیکی برای شما ارسال خواهیم کرد. شما می توانید ارسال خودکار ایمیل را برای گزارش های رتبه بندی روزانه ، هفتگی و ماهانه فعال کنید به این ترتیب هرگز فراموش نمی کنید که پیشرفت رتبه تان را چک کنید.

دامین سایت - آسان کارت

6- رصد کردن وب (Web Monitoring  )

 این ابزار به شما کمک می کند بازار را برای بدست آوردن فرصت ها رصد کنید. هر زمانی که شما یا رقبایتان یک بک لینک جدید دریافت می کنید یا از دست می دهید یک ایمیل هشدار برای شما ارسال می شود.

این یک راه عالی برای پیگیری فعالیت های PR و پیاده سازی ساخت لینک در زمان واقعی است. شما می توانید آلارم هایی برای هر کلیدواژه در حوزه های برند، کسب و کار، محصولات یا خدماتتان تنظیم کنید. هر وقت دیگران از این کلید واژه ها در وب سایتشان استفاده کردند برای شما یک ایمیل هشدار به همراه لینک آن صفحه ارسال می شود.

 این روشی است که بوسیله ی آن می توانید بفهمید چه کسی می خواهد با رقبای شما به صورت آنلاین ارتباط برقرار کند. بنابراین می توانید به گفتگوی مربوطه بروید و بلافاصله از این فرصت ها بهره برداری کنید.

بهینه سازی سایت - آسان کارت

انواع اکانت های Ahrefs

1-  اکانت های ماهیانه

2- اکانت های سالیانه

 

هر دو اکانت شامل 4 طرح مشترک می باشند که به آن ها اشاره شده است. تفاوت این دو اکانت در قیمت است.

14روز خدمات رایگان Ahrefs - آسان کارت

الف Lite : این طرح، یک کاربره می باشد. قابلیت پیگیری 300 کلید واژه در هفته را دارد. قابلیت رهگیری اتوماتیک 5 سایت برای مدیریت سئو، رتبه بندی و کلید واژه ها را دارد.

ب-  Standard : این طرح یک کاربره می باشد. قابلیت پیگیری 1000 کلید واژه در هر سه روز را دارد. قابلیت رهگیری اتوماتیک 10 سایت برای مدیریت سئو، رتبه بندی و کلید واژه ها را دارد.

ج- Advanced : این طرح سه کاربره می باشد. قابلیت پیگری 4000 کلید واژه در هر روز را دارد. قابلیت رهگیری اتوماتیک 25 سایت برای مدیریت سئو، رتبه بندی و کلید واژه ها را دارد.

د Agency : این طرح 5 کاربره می باشد. قابلیت پیگری 10000 کلید واژه در هر روز را دارد. قابلیت رهگیری اتوماتیک 100 سایت برای مدیریت سئو، رتبه بندی و کلید واژه ها را دارد.

لیست قیمت Ahrefs - آسان کارت

در تصویر فوق قیمت ها برای اکانت های ماهیانه ارائه شده است.

 

روش ثبت نام در سایت Ahrefs  و خرید اکانت از طریق آسان کارت

1- ابتدا به سایت Paypal.com بروید و برای حساب جدید ثبت نام کنید. یک حساب شخصی ایجاد کنید و آدرس ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. شما می توانید از ایمیل های موقت خود استفاده کنید اما توصیه ما اینست که به Gmail.com بروید و یک ایمیل جدید برای خود بسازید.

2- حال ایمیل خود را ببندید و حساب پی پال را مورد تأیید قرار دهید.

3- در این مرحله به سایت Ahrefs مراجعه کنید. صفحه نمایشی با دو گزینه به شما ارائه خواهد شد. استاندارد را انتخاب کنید و آدرس ایمیل خود را نیز وارد نمایید.

4- اکنون باید فرم را پرکنید و همان آدرسی که در پی پال ایجاد کرده بودید در این قسمت وارد کنید. در پایان باید بر روی روش پرداخت از طریق پی پال کلیک کنید و فرم خود را مورد تأیید قرار دهید.

5- در این مرحله به صفحه پرداخت هدایت می شوید. در این جا می توانید از کارتهای اعتباری آسان کارت برای پرداخت استفاده کنید و آن را ارسال کنید.