راهنمای ساخت اکانت گوگل ادوردز Google Adwords

راهنمای ساخت اکانت گوگل ادوردز Google Adwords | آسان کارت

گوگل ادوردز Google AdWords یک سرویس تبلیغاتی است که توسط گوگل ارائه شده است ؛ در این سرویس تبلیغ‌کنندگان و کاربران برای نمایش تبلیغات برای خود و یا کاربران هزینه‌ای پرداخت می‌کنند.  روش گوگل ادوردز به زبان ساده تا حدی بر پایه کلید واژه‌های مشخص شده توسط تبلیغ‌کنندگان است. این نتایج در بالای صفحه، سمت راست و یا گاه زیر نتایج تبلیغات نشان داده می‌شوند.

تبلیغات ادوردز و قابلیت های آن برای تبلیغات فقط محدود به تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحه ی جستجوی اینترنت نیست بلکه بسیار گسترده تر است.

GoogleAdwords - AsanCard  

خدمات گوگل ادوردز به مخاطبان خود این امکان را می دهد که سایت هایشان با توجه به الگوریتمی که گوگل برایشان در نظر گرفته بعد از جست و جو نمایش داده شود ، همچنین برای کاربران اینترنتی که کسب و کار آنها و یا مواردی در آن حوزه را در اینترنت سرچ می کنند سایت در همان صفحات اول نمایش داده می شود.

به عبارتی با تبلیغات گوگل صاحبان سایت ها می توانند به راحتی با پرداخت هزینه های اندک سایت خود را در معرض دید مخاطبان حوزه فعالیتی خود قرار دهند.

GoogleAdwords - AsanCard

در صورتی که شما نیز دارای یک وب سایت هستید و مایلید تا وب سایت خود را با تبلیغات در گوگل به مخاطبان کسب و کار خود بشناسانید و از موفقیت بیشتری برخوردار شوید؛ می توانید مراحل زیر را طی نمایید :

مراحل پرداخت و شارژ اکانت گوگل ادوردز Google Adwords

در ابتدا لازم است که وارد سایت گوگل ادوردز Google AdWords شوید.

بعد از ورود بر روی دکمه Start Now کلیک کنید

GoogleAdwords - AsanCard

بعد از کلیک بر روی این گزینه صفحه ای جدید برای شما باز می شود ، در این مرحله نیازی به پر کردن اطلاعات نیست ، بر روی گزینه  Skip  کلیک نمایید تا به مرحله بعد منتقل شوید.

GoogleAdwords - AsanCard

در این مرحله یا باید یک حساب گوگل ایجاد نمایید و یا در صورت داشتن یک حساب گوگل ، اطلاعات آن را وارد نمایید.(البته برای کسب و کار شما بهتر است که ایمیل شما با دامین حوزه فعالیتی شما ساخته شده باشد)

زمانی که ایمیل خود را وارد می کنید در مرحله بعد باید منطقه زمانی و کشور خود را انتخاب نمایید. در این مرحله توجه داشته باشید که اکانت شما نباید با نام ایران ساخته شود و اینکه این اطلاعات قابل تغییر نیستند و بعدها در تمام ریز تراکنش های شما همین اطلاعات ثبت می شود ؛ پس لطفا در وارد کردن اطلاعات دقت نمایید.

بعد از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه save and continue کلیک نمایید.

GoogleAdwords - AsanCard

بعد از این مرحله اگر ایمیل شما یک ایمیل جدید باشد لازم است که تمامی اطلاعات خود را تکمیل نمایید؛ و اگر ایمیلی را وارد کرده اید که قبلا ساخته شده بوده در این مرحله گوگل برای شما یک کد تاییده ارسال می کند.

با وارد کردن کد تاییدیه شما به اکانت خود منتقل خواهید شد.

GoogleAdwords - AsanCard

بعد از انجام این مراحل شما دارای یک اکانت گوگل شده اید که می توانید آن را شارژ کرده و برای تبلیغات خود از آن استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که برای شارژ کردن اکانت گوگل ادوردز شما نیاز به داشتن یک کارت ارزی دارید.

در این راستا و برای انجام پرداخت های ارزی مانند شارژ اکانت گوگل می توانید از خدمات پرداخت آنلاین ارزی آسان کارت استفاده نمایید.

سوالات متداول

مبلغ شارژ شده بر روی اکانت گوگل با کمی تاخیر (1 تا 2 ساعت) بر روی اکانت لحاظ می گردد.

خیر . مبلغ پرداختی در گوگل ادورز قابل بازگشت نیست و پس از شارژ اکانت نمی توانید درخواست کنسلی ارسال نمایید.

کارمز پرداخت های دلاری در سایت آسان کارت 7 درصد می باشد.

خیر .آسان کارت صرفا پرداخت های دلاری شما را انجام می دهد.