خرید کتاب از سایت آمازون Amazon

خرید کتاب از سایت آمازون Amazon | آسان کارت

خرید کتاب از سایت آمازون Amazon

سایت آمازون یکی از مطرح ترین فروشگاه های اینترنتی در سراسر جهان است. این سایت امروزه تمامی محصولات مورد نیاز یک فرد را ارائه می دهد اما در ابتدا فعالیت خود را در سال 1994 با فروش آنلاین کتاب آغاز کرد و تا به امروز بخش گسترده ی خدمات این سایت به فروش کتاب بر می گردد. سایت آمازون کتاب های خود را به دو صورت کلی کتاب الکترونیکی و کتاب فیزیکی در اختیار کاربران خود قرار داده است.

لازم به ذکر است که کتاب های الکترونیکی آمازون از طرف سایت به صورت فایل PDF در اختیار مخاطب قرار نمی گیرد ، بلکه فرمت کتاب های اینترنتی این سایت به صورت Kindle  است و مخاطب برای استفاده از این آیتم لازم است که یا دستگاه Kindle  آمازون را داشته باشد و یا از برنامه ی Kindle بر روی سیستم خود استفاده نماید(زمان تهیه و تحویل این کتابهای معمولا از ۵ دقیقه تا یک ساعت می باشد.) 

در صورتی که شما تصمیم به خرید کتاب از سایت آمازون را دارید ابتدا لازم است اطلاعات دقیق کتاب مورد نظر خود ، که شامل نام کتاب و نام نویسنده است را بدانید.

مراحل خرید کتاب  از سایت آمازون Amazon

بعد از آن در مرحله اول باید وارد سایت آمازون Amazon شوید.

خرید کتاب از آمازون - آسان کارت

سپس در بخش Search  که بالای صفحه ی سایت وجود دارد اسم کتاب و نویسنده آن را وارد نمایید.

برای مثال شما کتاب جنگ و صلح اثر تلستوی را مد نظر دارید ، در قسمت جستجوی سایت آمازون اسم را به این صورتWar and Peace by leo tolstoy وارد می کنید.

خرید کتاب از آمازون - آسان کارت

بعد از وارد کردن نام کتاب ، سایت نتیجه ی جست و جو را به شما نمایش می دهد.

در لیست نمایش داده شده به مخاطب تمامی نسخه های این کتاب (هم به صورت فیزیکی و هم به صورت الکترونیکی) وجود دارد.

خرید کتاب از آمازون - آسان کارت

در این مرحله شما به عنوان خریدار هر نسخه ای را که مدنظر دارید انتخاب می کنید.

با انتخاب کردن کتاب مورد نظر ، تمامی فرمت های موجود از این کتاب به شما نمایش داده می شود و شما با توجه به این که کدام نسخه (نسخه ی معمولی / نسخه با جلد سخت / نسخه ی الکترونیکی و....) مورد نیازتان است ، آن را انتخاب می کنید. و سپس بر روی گزینه Add To Card کلیک می کنید.

خرید کتاب از آمازون - آسان کارت

سپس در صفحه جدید در صورتی که محصول مورد تایید شماست بر روی گزینه  Proceed to checkout کلیک نمایید.

خرید کتاب از آمازون - آسان کارت

در این مرحله در صورتی که شما کتاب فیزیکی سفارش داده اید به مرحله انتخاب آدرس منتقل خواهید شد.

لازم به ذکر است که سایت آمازون Amazon نیز مانند بسیاری از سایت های به نام دنیا متاسفانه ارسال محصول به ایران ندارد.

اگر به فیزیک کارت احتیاج دارید یا باید یک آدرس حقیقی در کشوری به غیر از ایران داشته باشید و آن را وارد نمایید و یا می توانید از سایت هایی (مانند نسک آور) که دریافت و تحویل محصول در ایران را انجام می دهند کمک بگیرید.

با تمام این تفاسیر در صورتی که می خواهید بدون واسطه و مستقیم خودتان از سایت آمازون کتاب تهیه کنید لازم است که کارت ارزی داشته باشید تا بتوانید هزینه مربوط به خرید خود را پرداخت نمایید.

 

در این راستا می توانید با استفاده از محصولات موجود در سایت آسان کارت (کارت های مجازی / فیزیکی گیفت و فیزیکی قابل شارژ ) پرداخت خود را انجام داده و از خرید خود لذت ببرید.