پرداخت هزینه کنفرانس، همایش و نمایشگاه بین المللی

پرداخت هزینه کنفرانس، همایش و نمایشگاه بین المللی | آسان کارت

هزینه شرکت در کنفرانس های خارجی به چه نحو پرداخت می شود؟

سالانه تعداد متعددی کنفرانس، همایش، سمینار، سمپوزیوم، کارگاه در حوزه های تخصصی علمی، اجتماعی، حقوقی، هنری و ... در سطح دنیا برگزار می شود که پژوهشگران و متقاضیان ایرانی نیز در آنها مشارکت دارند. جهت اطلاع از زمان برگزاری کنفرانس ها می توانید از این لینک استفاده نمایید.

مهمترین و شناخته شده ترین وبسایت های این حیطه شامل موارد زیر است:

طبیعتاً این فعالیت های علمی بین المللی در بر دارنده هزینه هایی برای مجریان آنها هستند که بخشی از این هزینه ها، توسط اسپانسرهای برنامه تأمین می شوند و بخشی دیگر از طریق شرکت کنندگان کنفرانس دریافت می شود. هزینه شرکت در کنفرانس ها، کارگاه ها، سمینارها، سمپوزیوم ها، همایش ها، کنگره ها و نمایشگاه بین المللی در قالب یکی از موارد زیر از شرکت کننده دریافت می شود:

  1. هزینه Conference fee برای پذیرش چکیده مقاله محقق (Abstract Acceptance Fee) ، ثبت کامل مقاله (Full Text) در کتابچه کنفرانس و یا پوستر شدن مقاله در کنفرانس از شرکت کننده دریافت می شود.
  2. . نوع دیگر هزینه Registration Fee نام دارد و غالباً با ثبت نام متقاضی جهت حضور در کنفرانس از وی أخذ می شود.

هزینه های دیگری نیز برای حضور در کنفرانس های بین المللی وجود دارد، شامل: بلیط هواپیما و رزرو هتل می باشد. این هزینه ها بسته به نوع و سطح کنفرانس توسط مجریان کنفرانس و یا شرکت کنندگان پرداخت می شود. در صورت تمایل به آشنایی با نحوه خرید بلیط پرواز های خارجی، می توانید مقاله رزرو و خرید بلیط هواپیما و پرواز های خارجی مطالعه نمایید.

برخی از همایش های بین المللی برای سازماندهی بهتر مهمانان و شرکت کنندگان، هتل و یا مجموعه هایی نیز رزرو می کنند که هزینه های آن از شرکت کنندگان گرفته می شود.

پرداخت های حضور در چنین کنفرانس های بین المللی به ارز های مهم دنیا و یا به ندرت به ارزهای محلی انجام می گیرد. این پرداخت ها به صورت آنلاین و از طریق کارت های مستر و ویزا و یا حساب پی پال پرداخت می شوند. بدین منظور شما می توانید با ثبت سفارش"پرداخت آنلاین ارزی" اقدام به پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های بین المللی کنید.

فعالیت های علمی بین المللی در بر دارنده هزینه هایی برای مجریان آنها هستند که بخشی از این هزینه ها، توسط اسپانسرهای برنامه و بخشی از طریق شرکت کنندگان تامین می شود.

هزینه حضور در نمایشگاه های بین المللی بین 15-100 یورو و یا دلار، با توجه به تعداد روزهای شرکت در نمایشگاه است.

هزینه Conference fee برای پذیرش چکیده مقاله محقق (Abstract Acceptance Fee) ، ثبت کامل مقاله (Full Text) در کتابچه کنفرانس و یا پوستر شدن مقاله در کنفرانس از شرکت کننده دریافت می شود.