افتتاح حساب وبمانی Webmoney و وریفای کردن Verify آن

افتتاح حساب وبمانی Webmoney و وریفای کردن Verify آن | آسان کارت

تاریخچه وبمانی WebMoney

وبمانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که در سال 1988 تحت نظر یک شرکت روسی به نام WM Transfer LTD فعالیت خود را آغاز کرد. هم چنین سیستم مدیریت مالی سایت وب مانی تحت نظر شرکت روسی Vychislitelnye sily قرار دارد که تمام خدمات پشتیبانی از آن را به عهده دارد.  در ابتدای فعالیت این شرکت فقط کاربران روسی با آن در ارتباط بودند اما به تدریج حوزه فعالیت وب مانی گسترده تر شد تا آنجا که امروز 36 میلیون کاربر در جهان از این سیستم استفاده می کنند. هم چنین بیش از 100000 فروشگاه در جهان از این سیستم برای انجام مبادلات خود استفاده می کنند.

امنیت پرداخت و دریافت یکی از مزیت های مبادله پول از طریق وب مانی است. وجوه کاربران در یک کیف پول ذخیره می شود. این وجوه به صورت پول الکترونیکی مانند یک ارز در حساب کاربری اشخاص ذخیره می شود. در نوامبر سال 2015، وب مانی پلت فرمی را روانه باز کرد که هدف آن مشارکت در خرید و برنامه ریزی برای رویدادها بود.

مراحل ثبت نام در سایت وبمانی WebMoney

1- در گام نخست وارد صفحه اصلی سایت وب مانی شوید و روی گزینه Sign up کلیک کنید. در این صفحه گزینه اول که بیان کننده ایجاد یک حساب کاربری جدید است را انتخاب کنید. در پایان Next را بزنید.

SignUp in WebMoney

2- در این مرحله باید شماره تلفن همراه خود را در قسمت مربوطه وارد نمایید. از دادن شماره های غیر حقیقی خودداری کنید چون در مراحل بعد کد پیامکی جهت تأیید برای شما ارسال خواهد شد.

Enter Mobile WebMoney

3- در این مرحله صفحه ای برای شما باز می شود که باید اطلاعات شخصی خود را در آن وارد کنید. حتماً از این صفحه یک پرینت اسکرین بگیرید زیرا در صورت فراموش کردن حساب کاربری به این اطلاعات نیاز خواهید داشت.

Personal Details WebMoney

4- در این مرحله پیامکی برای شما ارسال می شود که باید کد درج شده در پیامک را در قسمت مربوطه وارد نمایید. سپس در قسمت پایین صفحه روی Proceed کلیک نمایید.

Mobile Verification WebMoney

5- در این مرحله اجازه ورود به محیط وب مانی به شما داده می شود. در این صفحه باید رمز عبور حساب کاربری خود را مشخص کنید.

Password WebMoney

6- تبریک می گوییم. شما با موفقیت توانستید حساب خود در وب مانی را افتتاح کنید. در اینجا سایت از شما می خواهد برای گردش حساب، قوانین را مطالعه کنید و کیف پول خود را ایجاد کنید. بر روی Create کلیک کنید.

Complete Registration WebMoney

وریفای کردن حساب کاربری و مدارک مورد نیاز برای آن

پس از انجام مراحل بالا لینکی به ایمیل شما ارسال می شود که با کلیک کردن بر روی لینک به به صفحه صفحه وریفای هدایت می شوید. مدارکی که برای وریفای کردن حساب مورد نیاز است به شرح زیر می باشد.

1- در گام اول باید فرمی که سایت وب مانی برای وریفای کردن حساب کاربری در اختیارتان قرار می دهد را به دقت پر کنید. سپس باید آن را چاپ و امضا کنید.

2- در این مرحله باید از پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه خود یک اسکن رنگی تهیه کنید.

3- باید برای گرفتن تأییدیه امضای خود به دفتر خانه مراجعه کنید تا وب مانی اطمینان حاصل کند که امضا متعلق به خود شماست.

این سه مدرک برای وریفای کردن حساب کاربری کافی است.

بوسیله ی این آموزش شما براحتی می توانید حساب وب مانی خود را ایجاد نمایید بنابراین افتتاح حساب وبمانی بعهده ی همکاران بخش پرداخت نمی باشد. اما همکاران ما می توانند پرداخت های شما را از طریق درگاه وبمانی سایت هایی که از این نوع پرداخت پشتیبانی می کنند انجام دهند. ضمناً شما می توانید برای انجام مبادلات مالی خود از مسترکارت های آسان کارت استفاده کنید. پشتیبانی از این کارت ها به صورت شبانه روزی انجام می شود. با آسان کارت خریدی ایمن و لذت بخش را تجربه کنید.