دریافت ویزا کارت یا مسترکارت رایگان

دریافت ویزا کارت یا مسترکارت رایگان | آسان کارت

در خصوص صدور مسترکارت و ویزا کارت رایگان شاید بارها در فضای اینترنتی به دنبال اطلاعاتی راجع به کارت های رایگان بوده اید ؛ متاسفانه حجم وسیع اطلاعات درباره کارت های اعتباری ارزی و مستر کارت و ویزا کارت رایگان ممکن است که شما را سردرگم کرده و یا نتواند سوالات شما را به نحو احسن پاسخ بدهد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا در مقاله زیر به طور خلاصه و جامع بتوانیم شما را راهنمایی کرده و رضایتتان را جلب نماییم که چگونه می توان برای دریافت ویزاکارت یا مسترکارت اقدام کرد.

همان طور که می دانید مستر کارت و ویزا کارت ، شرکت های خدمات اعتباری بین المللی هستند، این دو کمپانی در ارائه خدمات تفاوت چندانی ندارند و هر دو در اکثر نقاط دنیا امکان بهره برداری از خدمات خود را فراهم کرده اند .

هکرها همواره با بروز اطلاعات مسترکارت و ویزا کارت هک شده و قراردادن اطلاعات آن در اینترنت باعث ایجاد مشکل برای دارنده ی کارت خواهند شد و از طرف دیگر نیز استفاده از کارتهای اعتباری ویزاکارت یا مسترکارت رایگان با موجودی می تواند دردسرهای بزرگی برای استفاده کنندگان ایجاد کند و محصول خریداری شده ی آنها برگشت بخورد و تحت نظر پلیس قرار گیرند.

اما برای وریفای کردن حساب های پی پال Paypal و وبمانی WebMoney می توان با یه سرچ ساده به مطالبی در زمینه ی شماره ی ویزا کارت رایگان برای ثبت نام یا شماره کردیت کارت معتبر یا مواردی اینچنینی دست پیدا کرد و حساب خود را وریفای کنید ولی نکته ای که وجود دارد این است که این کارت ها فاقد موجودی هستند.

اصالت مستر کارت و ویزاکارت

مسترکارت( MasterCard)  یک شرکت  مالی آمریکایی است که محل اصلی و پایگاه اصلی خدمات آن در شهر نیویورک قرار دارد.  شیوه کسب درآمد این کمپانی ، صدور کارت های اعتباری به صورت دبیت کارت و کردیت کارت است ؛ که برای پرداخت های ارزی قابل استفاده هستند.

ویزا کارت (VISA) نیز یک شرکت چندملیتی مالی آمریکایی است، که دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا ست. این شرکت خدمات خود را در قالب تسهیلات مبادلات مالی (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) در سراسر جهان ارائه می دهد، که این خدمات عمدتاً با کارت‌های اعتباری و کارت‌های نقدی  انجام می شوند.

مخاطبان خریدهای اینترنتی و افرادی که در سفرهای خود به خارج از ایران نیاز به کارت برای پرداخت و یا کارهایی از قبیل رزرو هتل و ... دارند می توانند نیاز های خود را با استفاده از هر کدام از کارت های مستر و یا ویزا مرتفع نمایند و پرداخت های خود را با استفاده از این کارت ها انجام دهند. انجام پرداخت با کارت های اعتباری بین المللی ویزا و مستر فرآیند ساده ای است. همان گونه که امروزه بسیاری از کاربران ایرانی به آسانی از کارت های شتاب برای خرید از سایت های اینترنتی داخلی استفاده می کنند، می توانند از ویزاکارت و مسترکارت نیز برای خرید های آنلاین ارزی استفاده نمایند.

برای انجام دادن این پرداخت ها ، از طریق استفاده از کارت های مستر و ویزا کاربر نیاز به شماره 16 رقمی کارت و تاریخ انقضای آن به همراه کد امنیتی CVV  دارد. که تمامی این اطلاعات بر روی کارت فیزیکی (در صورتی که کارت فیزیکی باشد) درج شده است . در صورت مجازی بودن کارت نیز اطلاعات کارت یا برای کاربر ایمیل می شود و یا در پنل اینترنت بانک او قابل رؤیت است. 

با تمام این تفاسیر به موضوع اصلی یعنی مستر کارت و ویزا کارت رایگان برمی گردیم.

در فضای اینترنتی و بین سایت هایی که برخی از خدمات کارت های اعتباری بین المللی را ارائه می دهد اصطلاحاتی از قبیل ویزا کارت و مستر کارت رایگان ؛ مستر کارت و ویزا کارت هک شده ؛ کارت های مجازی رایگان و ... بسیار دیده می شود ؛ این اصطلاحات معمولا برای جذب مخاطب و کاربر است و در نهایت کاربر به کارت و یا اطلاعات کارتی که دارای موجودی باشد دسترسی پیدا نمی کند.

به طور معمول در حال حاضر در ایران امکان دسترسی به کارتی با عنوان مستر کارت و ویزا کارت رایگان وجود ندارد.

علاوه بر این لازم است که بدانید در صورتی که در یک سایت و یا یک کمپانی فروش و  خدمات، کارتی با عنوان مستر کارت و یا ویزا کارت رایگان به شما ارائه می شود  در صورتی که این خدمات حقیقی باشد  صرفا کد و اطلاعات رقمی یک کارت است  و امکان اداشتن موجودی تقریبا صفر است.

ضمنا اپلیکیشنهایی برای تلفن همراه و رایانه های شخصی نیز با عنوان ساخت ویزاکارت جعلی یا ساخت ویزاکارت مجازی رایگان و ازین قبیل اسامی شاید وجود داشته باشند و برای دانلود در معرض عموم قرار گرفته باشند ولی همانطور که گفته شد بدون موجودی هستند و صرفاً جهت وریفای کردن برخی حساب ها کاربرد دارند و یا برای انتقال نرم افزار های مخرب با استفاده از کلیدواژه های پرکاربرد قصد سواستفاده از اطلاعات موبایل یا رایانه ی شما را دارند. پس شدیداً دقت نمایید.