پرداخت هزینه Uni-assist یونی اسیست برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان

پرداخت هزینه Uni-assist یونی اسیست برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان | آسان کارت

هزینه Uni-assist یونی اسیست دانشگاه های آلمان

 

Uni.assist چیست؟

همه ساله تعداد بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در مقاطع مختلف و در رشته های متنوع برای ادامه تحصیل و اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان اقدام می کنند. امکان تحصیل در دانشگاه های آلمان، به عنوان یکی از قطب های علمی اتحادیه اروپا، باعث شده که سالانه متقاضیان زیادی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان اپلای کنند. موسسه Uni.assist که شامل بسیاری از دانشگاه‌های آلمان، از جمله انجمن روسای دانشگاه های آلمان (HRK) و سرویس مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) است، به عنوان پل ارتباطی بین متقاضیان و مراکز علمی، درخواست های اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و مدارک مورد نیاز دانشگاه‌ ها را دریافت می کند و در صورت احراز شرائط پذیرش، آنها را به دانشگاه های مورد درخواست ارجاع می دهد. وجود این موسسه باعث تسهیل و تسریع فرایند اپلای دانشگاهی شده و متقاضی اخذ پذیرش تحصیلی در آلمان با تکمیل اپلیکیشن موسسه Uni.assist، امکان درخواست بین ده ها دانشگاه عضو این موسسه را کسب می کند. 

لیست کامل دانشگاه های عضو در موسسه یونی اسیست، در این لینک آورده شده است.

 

هزینه اپلای یونی اسیست و اخذ پذیرش UNIASSIST

در یونی اسیست این امکان وجود دارد که متقاضی برای دو ترم به صورت همزمان درخواست پذیرش کند. نحوه محاسبه هزینه ارسال درخواست به این صورت است؛ برای درخواست پذیرش اولین دانشگاه در یک ترم، مبلغ 75 یورو و به ازای هر درخواست پذیرش اضافی در همان ترم، مبلغ 30 یورو به مبلغ اولیه اضافه می شود. دقت شود، هر چند که یک دانشگاه مشخص را در هر دو ترم درخواست داده باشید، هزینه هر ترم به صورت مستقل از ترم دیگر محاسبه می شود.

در وب سایت موسسه Uni.assist صفحه ای برای راهنمایی متقاضیان ایرانی آورده شده است. همچنین در این لینک فرم های مربوطه را می توانید دانلود کنید.

 

نحوه پرداخت پول یونی اسیست Uni-assist

برای پرداخت هزینه ها در موسسه uni-assist دو روش وجود دارد:

  1. پرداخت از طریق حواله بانکی (Money Transfer) : در این روش هزینه اپلیکیشن Uni assist باید از طریق حواله بانکی به حساب موسسه uni-assist ارسال شود که زمانبر است.

  2. پرداخت از طریق مستر کارت و ویزا کارت به صورت آنلاین: آسان کارت برای پرداخت پرداخت آنلاین از طریق مستر کارت و ویزا کارت خدمت شما بوده و بدین منظور می توانید از طریق بخش "پرداخت آنلاین ارزی" اقدام به ثبت سفارش کنید.

ارسال مدارک مورد نیاز هر دانشگاه‌ و پرداخت هزینه اپلیکیشن Uni assist باید حداقل 8 هفته قبل از انقضای مهلت Submit اپلیکیشن آن دانشگاه انجام شود.

سوالات متداول در خصوص پرداخت هزینه uni assist iran یونی اسیست برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان

موسسه یونی اسیست که شامل بسیاری از دانشگاه‌های آلمان، از جمله سرویس مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) است، وظیفه اخذ پذیرش از دانشگاه های آلمان و بررسی مدارک دانشگاه های آلمان را برعهده دارد.

هزینه UNIASSIST جهت انجام بررسی مدارک دانشگاه های آلمان و طی مراحل اپلای، به ازای اولین دانشگاه انتخابی در هر ترم ۷۵ و به ازای دانشگاه‌های بعدی انتخابی در هر ترم 30 یورو است.

دو شیوه حواله بانکی و پرداخت آنلاین از طریق مستر کارت و ویزا کارت برای پرداخت هزینه اپلیکیشن Uni assist وجود دارد که بدین منظور می توانید از طریق آسان کارت اقدام به ثبت سفارش کنید.

ارسال مدارک مورد نیاز هر دانشگاه‌ و پرداخت هزینه اپلیکیشن Uni assist باید حداقل 8 هفته قبل از انقضای مهلت سابمیت آن دانشگاه انجام شود.