خرید و رجیستر دامین در سایت Namecheap

خرید و رجیستر دامین در سایت Namecheap | آسان کارت

ثبت دامنه بین المللی و تهیه هاست خارجی در NameCheap.com

Namecheap یکی از سایتهای مناسب برای تهیه و استفاده از خدمات وب می باشد. شما می توانید تمامی نیازهای فنی مربوط به دریافت نام سایت domain و میزبانی وب سایت، که فضای مورد نیاز شما برای راه اندازی سایت را میسر می کند را از این سرویس دهنده معتبر دریافت نمایید. host قدرتمند تاثیر بسیار زیادی در رنکینگ سایت شما ایفا می کند که این تاثیر وابسته به سرعت و قدرت پردازش و نرخ بالا آمدن سایت شما دارد و شما با استفاده از خدمات میزبانی namecheap  می توانید از تمامی این مزیت ها برخوردار گردید.

 

ارزانترین وبسایت برای خرید دامین خارجی بین المللی

Name cheap بسته ای از بهترین های راه اندازی سایت را به شما ارائه می کند و شما می توانید به آسانی دامنه مورد نظر خود را در name cheap جستجو و از وضعیت آزاد بودن و نحوه خرید دامنه با پسوند های متنوع و قیمت مناسب بهرمند گردید. قیمت های وبسایت NameCheap در مقایسه با سایر وبسایت های مشابه نسبتاً پایین تر است.  خدماتی که در namecheap می توانید دریافت نمایید:

خدمات خرید دامنه(Domains): دامنه درخواستی خود را خریداری نمایید.
خدمات هاست، سرور و سرور اختصاصی(Hosting): از خدمات میزبانی وب با بالا ترین کیفیت در فضای پیاده سازی وبسایت بهرمند گردید.
خدمات برنامه نویسی WordPress: سایت ورد پرسی خود را در کمترین زمان پیاده سازی نمایید.
خدمات ایمیل شرکتی و تبلیغاتی(Email): از خدمات ایمیل با امکانات متنوع بهرمند گردید.
خدمات امنیت سایت(Security): امنیت سایت خود را از طریق گواهی نامه ssl تامین نمایید.
تمامی عناوینی که در بالا اعلام شد الزاماتی برای راه اندازی سایت در زمینه تجاری سازی و ارائه محصولات هستند که می بایست در راه اندازی سایت مد نظر قرار گیرد. شما در name cheap پکیج تمامی این محصولات را به صورت کاربردی و مختصر از یک سرویس دهنده دریافت خواهید کرد.
خدمات تکمیلی(Apps): نیم چیپ علاوه بر سرویسهایی که در بالا اعلام شده به کاربران خود خدمات دیکری در زمینه CDN، ساخت لوگو برای وب سایت و ایجاد کارت ویزیت می دهد که این سایت و این سیستم را کاربردی تر برای کاربران خود کرده است
Transfer to Us: این سرویس به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند دامنه خود را از دیگر سرویس دهنده ها به namecheap انتقال دهند و از سرویس های این سرویس دهنده برای ارائه سایت استفاده نمایند.

سرویس CDN چیست؟

 CDN مخفف Content delivery network است. شبکه تحویل محتوا و طرز کار این سیستم به این منوال است که سرور هایی که در سراسر دنیا توزیع شده است با توجه به موقعیت جغرافیایی کاربر محتوی ذخیره شده را به درخواست کننده ارائه می دهد. این عمل باعث سرعت در ارائه اطلاعات به کاربر خواهد شد.

در name cheap تقریبا تمامی امکانات برای راه اندازی یک وب سایت به صورت کامل ارائه شده است و کاربران می توانند با ایجاد اکانت در سایت اقدام به ثبت سفارش و دریافت خدمات از namecheap نمایند و هزینه های دلاری خود را از طریق خدمات پرداخت ارزی آسان کارت انجام دهند کارشناسان پرداخت دربازه زمانی 1 تا 3 ساعت کاری پس از ثبت سفارش پرداخت شما در سایت namechape را انجام خواهند داد.

 

سوالات متداول

بله شما می توانید چندین دامنه را با یک اکانت خریداری و مدیریت نمایید.

بله شما می توانید روی هاست خود در حالت عادی تا 5 سایت را راه اندازی و مدیریت نمایید.

بلی شما می توانید دامنه خریداری شده خود را به سرویس دهنده دیگری انتقال دهید.