خرید اکانت پرمیوم گرامرلی Grammarly

خرید اکانت پرمیوم گرامرلی Grammarly | آسان کارت

شارژ حساب کاربری پرمیوم گرامرلی

نرم افزار گرامرلی Grammarly یک ابزار کاربردی و هوشمند برای ویرایش( ادیت) املایی و نگارشی آنلاین متون انگلیسی است این ابزار با قابلیت هایی که دارد می تواند غلط ها و اشکالات املایی و نگارشی را پبدا کرده و اصلاح کند و حتی لغت های مناسب جایگزین را نیز پیشنهاد دهد. کارکردن با گرامرلی در بلند مدت می تواند باعث بهبود دانش زبان انگلیسی و یادگیری قواعد دستور زبان و گرامر نیز بشود. پلتفرم گرامرلی علاوه بر نرم افزار قابل نصب روی ویندوز و اجرا روی برنامه ورد، قابلیت نصب به عنوان افزونه یا اکستنشن روی فایرفاکس، کروم، اج و سافاری را نیز دارد. توجه نمایید با اضافه کردن گرامرلی به هر کدام یک از روش های بالا، باید به اینترنت متصل باشید، چرا که برای استفاده از خدمات این پلتفرم صرفا بصورت آنلاین  است. 

گرامرلی در سه نسخه ارائه می شود. نسخه رایگان، نسخه پرمیوم و نسخه تجاری که طبیعتا پلن رایگان و پلن های پولی گرامرلی تفاوت های محسوسی دارد. نسخه رایگان که برای کاربری های عمومی استفاده می شود، بدون پرداخت هزینه بوده و در مقابل محدودیت هایی در سطح دسترسی از قابلیت ها نیز به همراه دارد.  نسخه پریمیوم که دسترسی بالاتری و کاملتری دارد دارای پلن های یک ماهه، سه ماهه و یکساله است. همچنین نسخه تجاری که برای بیزینس ها و استفاده شرکتی مناسب است دارای اکانتهای چندگانه با تخفیف در تعداد عضویت ها یا سایر قابلیتها همراه است. توجه نمایید در حالت پرداخت دلاری اکانت های ماهانه، فصلی و سالانه پرمیوم مجموعه هزینه ها به صورت یکجا پرداخت می شود. هزینه اکانت پولی با انتخاب هر کدام از طرح ها با جزییات بیشتر قابل مشاهده است. 

جدول هزینه های انواع عضویت گرامرلی در ادامه آورده شده است: 

هزینه طرح های پولی گرامرلی | آسان کارت

 

امکانات و قابلیت های گرامرلی 

مهمترین قابلیت های Grammarly شامل موارد زیر است که هر کدام یک از این امکانات، بر حسب سطح دسترسی و پلن های انتخابی، متفاوت است. 

1- تصحیح و اصلاح آنلاین اشتباهات املایی، گرامری و تلفظی

2- ارتقاء سبک نگارش

3- بررسی و رعایت قواعد نگارشی (بیش از 250 قاعده)

4- تشخیص و اصلاح حروف اضافه

5- تشخیص استفاده بجا از افعال معلوم و مجهول

6- تشخیص جملات طولانی و ارائه روش های مناسب برای ارتقای کیفی جمله

7- تشخیص لغات پرتکرار و ارائه پیشنهاد لغات مترادف

8- تشخیص جملات بلند و ارتقا خوانایی و تأثیرگذاری متن

9- امکان بررسی سرقت علمی

 

تفاوت اکانت رایگان grammarly با اکانت premium grammarly

بر روی اکانت رایگان و غیر پولی گرامرلی امکان اصلاح غلط املایی، نگارشی و نشانه گذاری وجود دارد که در بخش بالا، شامل بند 1 امکانات و قابلیتهای گرامرلی است. بقیه بندها ( از 2 تا 9) قابلیت هایی هستند که بر روی اکانت پولی گرامرلی یا همان پریمیوم قابل استفاده هستند. 

 

نحوه خرید و پرداخت اکانت گرامرلی

برای انجام پرداخت گرامرلی لازم است که با یک کارت ارزی مثل ویزا کارت و مسترکارت در اختیار داشته باشید و یا از اکانت های اینترنتی مثل پی پل استفاده کنید. در صورتی که کارت در اختیار نداشته باشید می توانید پرداخت خود را از طریق ثبت سفارش پرداخت آنلاین دلاری و یورویی به آسان کارت بسپارید و بخش پرداخت خارجی، خرید یا شارژ اکانت گرامرلی را انجام دهند. 

سوالات متداول

گرامرلی نرم افزاری است که امکان اصلاح آنلاین املایی و نگارشی متون انگلیسی را دارد. علاوه بر نرم افزار، اکستنشن یا افزونه قابل اجرا روی کروم، فایرفاکس و ... را دارد و همچنین روی نرم افزار آفیس و وورد نیز اضافه کرد.

گرامرلی طرح های رایگان و پولی دارد که قابلیت های رایگان آن محدود است ولی نسخه ی پولی آن امکانات فوق العاده ای دارد.

خیر، اکانت پریمیوم در طرح های ماهانه، سه ماه و سالانه خریداری و تمدید می شود. در صورت نیاز بلند مدت، طبیعتا خرید سالانه به لحاظ هزینه به صرفه تر است.